گرشاسبی: نقل و انتقالات برای پرسپولیس تمام نشده

ورزش > مدیریت ورزش - حمیدرضا گرشاسبی گفت که پرسپولیس همچنان در نقل و انتقالات لیگ برتر فعالیت خواهد کرد و فصل نقل و انتقالات برای این تیم تمام نشده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حمیدرضا گرشاسبی در پایان جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: با شرایط موجود باید با نیمی از نفرات‌مان به اردوی اوکراین برویم. مشخص نیست که با نفرات کامل به اردو برویم یا نه. در این مورد تصمیم نهایی با برانکو خواهد بود.
گرشاسبی درباره جلسه امروز هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: در این نشست در مورد آکادمی باشگاه، اردوهای پیش فصل و فعالیت باشگاه در نقل‌‌وانتقالات بحث‌وتبادل نظر کردیم. فعالیت باشگاه در نقل‌وانتقالات هنوز به اتمام نرسیده و بازیکنانی مدنظر هستند که به تیم اضافه خواهند شد تا هر چه زودتر نفرات‌مان کامل شوند.
او درباره حضورش در پست مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش به جای بهرام افشار‌زاده گفت: من کارمند وزارت ورزش و جوانان هستم و هرجایی که ابلاغ شود و احساس کنم کاری از دستم بر‌می‌آید به آنجا رفته و انجام وظیفه می‌کنم. از من خواسته شد که به این حوزه بروم و من هم انجام وظیفه کردم. تفاوت این است که قبلا فقط در حوزه تهران کار می‌کردم و الان در حوزه سراسر کشور فعالیت خواهم کرد.
43 43

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "گرشاسبی: نقل و انتقالات برای پرسپولیس تمام نشده" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات