نیروهای سوری به 10 کیلومتری فرودگاه «الطبقه» در استان رقه رسیدند

95/03/30 - 18:06

شماره: 13950330001321

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/YZ912H کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

نیروهای ارتش و تکاوران نیروی دریایی سوریه در غرب استان رقه، با پیشروی به داخل استان، به 10 کیلومتری فرودگاه «الطبقة» رسیدند.

خبرگزاری فارس: نیروهای سوری به 10 کیلومتری فرودگاه «الطبقه» در استان رقه رسیدند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، پس از آرامش یک هفته‌ای در غرب استان الرقه، نیروهای ارتش سوریه عملیات جدیدی را با کمک تکاوران نیروی دریایی آغاز کردند.
نیروهای سوری با ادامه پیشروی‌ها از منطقه الرصافه به سمت فرودگاه الطبقه حرکت کردند و پس از درگیری‌های سنگین موفق به عقب راندن عناصر تروریستی داعش شدند.
با عقب نشینی تروریست‌های داعش، ارتش سوریه توانست کنترل چاه نفتی الثوره را در دست گیرد و ساختمان‌های حومه این منطقه را نیز پاکسازی کند.
چاه نفتی الثورة از مناطق مهم در حومه غربی استان الرقه محسوب می‌شود و تروریست‌ها از این منطقه مقادیر زیادی نفت به ترکیه انتقال می‌دادند.

به گزارش فارس، عصر روز گذشته نیز نیروهای ارتش سوریه منطقه «رجم الشیخ» را در جنوب منطقه الرصافة به طور کامل آزاد کردند.
 پس از عقب‌نشینی تروریست‌های داعش از منطقه «رجم الشیخ» مقادیر زیادی از سلاح‌های سبک و سنگین در اختیار نیروهای سوری قرار گرفت.
در این عملیات حداقل 30 تن از عناصر تروریستی داعش کشته یا زخمی شدند. با پاکسازی این منطقه راهبردی نیروهای سوری به 10 کیلومتری فرودگاه الطبقه رسیدند.

انتهای پیام/م

http://fna.ir/YZ912H
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "نیروهای سوری به 10 کیلومتری فرودگاه «الطبقه» در استان رقه رسیدند" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات