نشست اضطراری ۵ وزیر برای بررسی ریزگردها

امروز یک نشست اضطراری با حضور پنج عضو کابینه برای بررسی ریزگردها برگزار شد.

به گزارش اقتصادنیوز،‌ مساله ریزگردها در چند روز اخیر آنقدر شدت گرفت که بالاخره دولت را به مجبور به برگزاری نشستی اضطراری کرد.

نشست اضطراری به منظور بررسی وضعیت پدیده ریزگردها در استان های کشور با حضور پنج وزیر،‌ پنج استاندار، معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهوری و دیگر مسوولان ذی‌ربط کشوری صبح امروز در وزارت کشور تشکیل شد.

آن طور که ایرنا گزارش داده، در این جلسه که به ریاست عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور برگزار شد  قرار بود آخرین وضعیت ورود ریزگردها به کشور مورد بررسی قرار گیرد.

همچنین قرار بوده تصمیمات لازم جهت مقابله با این پدیده از سوی مسوولان ذی ربط ارائه شود.

این جلسه با حضور معصومه ابتکار معاون رئییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت از محیط زیست،‌معاون علمی و فن آوری رئیس جمهوری و وزرای کشور،‌ بهداشت، جهاد کشاورزی، دفاع، راه و شهرسازی، معاون سازمان علمی و فن آوری، رئیس امورکشاورزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و استانداران کرمانشاه ،‌خوزستان،‌ فارس ،‌ایلام و گلستان و نیز معاون علمی و فن آوری رییس اداره کشاورزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و هلال احمر نشکیل شده است.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "نشست اضطراری ۵ وزیر برای بررسی ریزگردها" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات