تحویل 40 هزار تن ریل تولید داخل به شرکت راه آهن تا پایان تیر

سخنگوی ذوب آهن با بیان اینکه ظرفیت اسمی این کارخانه تولید روزانه حدود 2 هزار تن ریل است، گفت:سفارش 40 هزار تنی ریل شرکت راه آهن تا پایان تیرماه امسال تحویل داده می‌شود.

محمدرضا کجباف با اشاره به اینکه ذوب آهن توانایی تولید ریل های پرسرعت و کم سرعت را دارد، اظهارداشت: این کارخانه در سال 83 تعدادی ریل کم سرعت تولید کرد اما نبود مشتری باعث شد تا تولید این ریل ها متوقف شود.

او با اشاره به اینکه براساس قراردادی با راه آهن این کارخانه باید 40 هزار تن ریل کم سرعت تولید و تحویل راه آهن قرار دهد، افزود: ظرفیت اسمی این کارخانه تولید روزانه حدود 2 هزار تن ریل است و به این ترتیب با انجام مقدمات کار حداکثر تا پایان تیرماه سال جاری 40 هزار تن ریل تحویل شرکت راه آهن خواهد شد.

سخنگوی کارخانه ذوب آهن تصریح کرد: در بدترین حالت 40 هزار تن ریل شرکت راه آهن تا پایان نیمه اول سال 95 تحویل داده خواهد شد.

کجباف تصریح کرد: این شرکت توانایی تولید ریل‌های پرسرعت را هم دارد که هم اکنون در حال انجام تست سرد بوده و رایزنی‌هایی برای انعقاد قرارداد در حال انجام است.

منبع: تسنیم

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "تحویل 40 هزار تن ریل تولید داخل به شرکت راه آهن تا پایان تیر" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات