حقیقی دروازه‌بان اول ماریتیمو شد؟

باشگاه ماریتیمو قید جذب جایگزین دروازه‌بان جدا شده فرانسوی خود را زد و با سه دروازه‌بان فعلی خود در فصل آینده لیگ برتر پرتغال حضور خواهد یافت.

خبرگزاری تسنیم: باشگاه ماریتیمو پس از جدایی روماین سالین، دروازه‌بان اصلی این تیم در سه فصل اخیر تصمیم داشت جایگزینی را جذب کند.

روزنامه ابولای پرتغال در این باره نوشت: باشگاه ماریتیمو تصمیم ندارد که در فصل نقل و انتقالات دروازه‌بانی را به جای سالین فرانسوی استخدام کند و از سه دروازه‌بان فعلی خود شامل علیرضا حقیقی، ولینگتون و چارلس بهره خواهد برد.

با تصمیم جدید باشگاه ماریتیمو به نظر می‌رسد علیرضا حقیقی، دروازه‌بان اصلی این تیم در فصل آینده لیگ برتر پرتغال باشد و ولینگتون و چارلس ذخیره‌های وی محسوب شوند.

ولینگتون، دروازه‌بان 26 ساله برزیلی در سال 2014 به ماریتیمو پییوست و در دو فصل تنها در 8 بازی به میدان رفت. چارلس 22 ساله نیز هموطن ولینگتون است و همزمان با علیرضا حقیقی به تیم ماریتیمو انتقال پیدا کرد. این دروازه‌بان جوان برزیلی تاکنون به صورت رسمی در ترکیب اصلی این تیم پرتغالی به میدان نرفته است.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "حقیقی دروازه‌بان اول ماریتیمو شد؟" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات