خودروی مرد 400 میلیون دلاری ایران که هفتمین ثروتمند ایران است + عکس -آکا

1395/03/30

سایت سرگرمیجالب انگیز

آکاایران: اسدالله عسگراولادی زاده ۱۳۱۴ در چهارراه سیروس، تهران، از برجسته‌ترین بازرگانان ایرانی، معروف‌ترین صادرکننده خشکبار ایران، عضو اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران در تمام دوران پس از انقلاب و رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین است.

به گزارش آکاایران: برخی او را یکی از ثروتمندترین افراد ایران به‌شمار آورده و ماهنامه فوربس میزان سرمایه او را حدود ۴۰۰ میلیون دلار برآورد می‌کند. صادرات پسته، زیره، میگو، میوه‌جات خشک و خاویار و واردات شکر و لوازم خانگی مهمترین فعالیت اقتصادی اوست. با این حال عسگراولادی خود را بازرگان کوچکی می‌داند که در زمینه صادرات فعالیت کوچکی دارد و حتی شمارش میلیارد را بلد نیست.

عسگر اولادی مالک یک دستگاه مرسدس‌بنز Eکلاس اتاق W۲۱۱ است که بین سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۹ تولید می‌شد. اگرچه این خودروی لوکس در زمان خودش گران‌قیمت بود ولی در حال حاضر به دلیل حضور نسل جدید، از ارزشش کاسته شده است. خود عسگر اولادی قیمتش را ۵۰ تا ۶۰ میلیون اعلام کرده است.

می رود تا بازار پسته را بررسی کند

,[categoriy] خودروی مرد 400 میلیون دلاری ایران که هفتمین ثروتمند ایران است عکس

خودروی مرد 400 میلیون دلاری ایران که هفتمین ثروتمند ایران است + عکس -آکاخودروی مرد 400 میلیون دلاری ایران که هفتمین ثروتمند ایران است + عکس -آکا

آکاایران: خودروی مرد 400 میلیون دلاری ایران که هفتمین ثروتمند ایران است + عکس

شب هنگام درست در وسط شهر

,[categoriy] خودروی مرد 400 میلیون دلاری ایران که هفتمین ثروتمند ایران است عکس

عکس رسمی مرسدس بنز

,[categoriy] خودروی مرد 400 میلیون دلاری ایران که هفتمین ثروتمند ایران است عکس ,[categoriy] خودروی مرد 400 میلیون دلاری ایران که هفتمین ثروتمند ایران است عکس خودروی مرد 400 میلیون دلاری ایران که هفتمین ثروتمند ایران است عکس

جالب انگیز -

خودروی مرد 400 میلیون دلاری ایران که هفتمین ثروتمند ایران است عکس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات