یاری: شاید ارتش امید در مجلس رجال‌الغیب هستند/عارف را حتی رئیس کمیسیون آموزش هم نکردند

95/03/30 - 16:39

شماره: 13950330000241

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/WN7FGN کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

عضو جبهه اصلاح‌طلبان به انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس واکنش نشان داد و ضمن انتقاد از برخی عملکرد‌ها گفت: شاید ارتش امید در مجلس رجال‌الغیب هستند.

خبرگزاری فارس: یاری: شاید ارتش امید در مجلس رجال‌الغیب هستند/عارف را حتی رئیس کمیسیون آموزش هم نکردند

سعید یاری عضو جبهه اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به نتایج انتخابات کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: برآورد اینکه اصلاح‌طلبان اکثریت کرسی‌های مجلس دهم را دارند غلط و اشتباه بود.

وی افزود: شخص عارف قبل از رای‌گیری برای ریاست مجلس در جلسه ای گفته بود که من ترجیح می‌دهم لاریجانی رییس باشد که این خود دلیلی بر نداشتن اکثریت کرسی‌ها در مجلس بود.

عضو جبهه اصلاح‌طلبان گفت: دولت انتظار داشت با پیروزی در مذاکرات هسته‌ای بتواند اکثریت کرسی‌های مجلس را تصاحب شود اما این اتفاق صورت نگرفت.

وی افزود: اصلاح‌طلبان کمبود لیست‌های انتخاباتی خود را با وارد کردن اصولگرایان به لیست پر کردند که همین مسئله آسیب بزرگی را به اصلاح‌طلبی وارد کرده است.

عضو جبهه اصلاحات با بیان اینکه شاید ارتش امید در مجلس رجال‌الغیب هستند، گفت: اصلاح‌طلبان برای لیست‌بندی دچار اشتباه شدند و افرادی را در لیست قرار دادند که حتی برای ریاست کمیسیون آموزش نیز به عارف رأی نمی‌دهند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/WN7FGN

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات