(تصاویر) از سوپر ماشین های بدون راننده تا خودروهایی با ظاهری خاص

ساعت ۲۴- با برگزاری نمایشگاه های اتومبیل در سال ۲۰۱۶ شمای کلی از آینده ی صنعت اتومبیل شکل گرفته است. البته در این بین ۳ اتومبیل به معنای واقعی کلمه از آینده آمده اند.

MINI آینده تجربه ی رانندگی را به سطح جدیدی از شخصی سازی قرار است برساند و اتومبیلی باشد که با توجه به استایل و حالت راننده تنظیم شود، پس در آینده که همه ماشینها مشترک سوار می شوند شما می توانید MINI منحصر به فرد خود را داشته باشید.

future vehicles

 

Roll-Royce  آینده می خواهد نماینده و مظهر اتومبیل های لوکس آینده باشد. این اتومبیل اساسا بدون راننده طراحی شده است و در حالی که شما بر روی صندلی عقب به کارهای شخصی خود مشغولید این اتومبیل لوکس شما را به مقصد می رساند.

future vehicles

 

با اتصال دائم اینترنتی، هوش دیجیتال و ظاهر هنری خاص و مرتبط با تکنولوژی این BMW جدید تجربه ی رانندگی را به تجربه ای بی نهایت تبدیل می کند.

future vehicles

 

در ادامه بقیه ی تصاویر ماشین هایی که در آینده وارد بازار می شوند را می بینیم.

 

Avancier SUV Avancier SUV Aston Martin AM-RB 001 Aston Martin AM-RB ۰۰۱ Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Bugatti Chiron Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic Lamborghini Centenario Lamborghini Centenario Lamborghini Centenario Lamborghini Centenario Nissan IDS Nissan IDS Opel GT Opel GT Opel GT Opel GT Pininfarina Pininfarina Pininfarina Pininfarina Porsche Mission E Porsche Mission E Skoda VisionS Skoda VisionS Skoda VisionS Skoda VisionS Tesla Model-S Tesla Model-S
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "(تصاویر) از سوپر ماشین های بدون راننده تا خودروهایی با ظاهری خاص" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات