پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی شد/ اکبریان رئیس کمیسیون صنایع

محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان به عنوان رییس کمیسیون اقتصادی مجلس دهم، عزیز اکبریان نماینده کرج به عنوان رییس کمیسیون صنایع و فریدون حسنوند نماینده اندیمشک به عنوان رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی انتخاب شدند.

به گزارش اقتصادنیوز، در جلسات عصر امروز کمیسیون‌های مجلس، ترکیب هیات رئیسه شماری از این کمیسیون‌ها تعیین شد.

بر اساس این گزارش، در جلسه کمیسیون اقتصادی، محمدرضا پورابراهیمی به عنوان رئیس، سیدناصر موسوی لارگانی و سیدفرید موسوی به عنوان نواب رئیس اول و دوم، حسینی شاهرودی و علی اسماعیلی به عنوان دبیر اول و دوم و کاظم دلخوش اباتری سخنگوی کمیسیون انتخاب شدند.

اکبریان رئیس کمسیون عمران
نخستین جلسه کمیسیون صنایع مجلس دهم نیز امروز برگزار شد و عزیز اکبریان نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس کمیسیون انتخاب شد.

بر این اساس، داریوش اسماعیلی نماینده سروستان و عثمان احمدی مهاباد به عنوان نواب رئیس اول و دوم این کمیسیون انتخاب شدند؛ همچنین حمیده زرآبادی نماینده قزوین و جواد حسینی کیا نماینده سنقر دبیر اول و دوم و سعید باستانی نماینده تربت حیدریه به عنوان سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، انتخاب شدند.

حسنوند رئیس کمیسیون انرژی 
فریدون حسنوند نماینده اندیمشک هم به عنوان رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

حسین امیری خامکانی نماینده زرند و علی ادیانی‌راد نمایندگان قائمشهر به عنوان نواب اول و دوم رئیس کمیسیون انرژی انتخاب شدند همچنین اسدالله قره‌خانی نماینده علی آباد کتول به عنوان سخنگوی این کمیسیون انتخاب شد.

زاهدی رئیس کمیسیون آموزش
در همین حال، محمد مهدی زاهدی با رأی 13 عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دهم به ریاست این کمیسیون انتخاب شد. محمد قمی نیز برای این پست نامزد شده بود که حائز 10 رأی شد. محمدرضا عارف برای ریاست این کمیسیون داوطلب نشده بود.

خدادادی رئیس کمیسیون اجتماعی
در تحولی دیگر، سلمان خدادادی، نماینده ملکان به عنوان رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس دهم انتخاب شد.

در جلسه عصر روز یکشنبه کمیسیون اجتماعی مجلس علی رستمیان و سهیلا جلودارزاده نیز به ترتیب به عنوان نواب رئیس اول و دوم کمیسیون اجتماعی مجلس، انتخاب شدند. همچنین ناهید تاج الدین و روح الله بابایی به ترتیب به عنوان منشی اول و دوم ، جلیل مختار نماینده مردم آبادان نیز به عنوان سخنگوی این کمیسیون برگزیده شد.

پژمان فر رئیس کمیسیون فرهنگی
نصرالله پژمان فر نماینده مردم مشهد و کلات هم رئیس کمیسیون فرهنگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.

احمد سالک نماینده مردم اصفهان و جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان نیز به ترتیب به‌عنوان نایب رئیس اول و دوم کمیسیون فرهنگی مجلس دهم انتخاب شدند. همچنین علی ابراهیمی و سیده فاطمه ذوالقدر به‌عنوان منشیان کمیسیون فرهنگی و احد آزادی‌خواه به عنوان سخنگوی این کمیسیون برگزیده شدند.

کولیوند رئیس کمیسیون شوراها
همچنین محمد جواد کولیوند دیگر نماینده مردم کرج به عنوان رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

پروانه مافی نماینده مردم تهران و حمید رضا کاظمی نماینده پلدختر نیز به ترتیب به عنوان نایب رئیس اول و دوم کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس دهم انتخاب شدند. حسین مقصودی نماینده سبزوار نیز به عنوان سخنگوی این کمیسیون انتخاب شد.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی شد/ اکبریان رئیس کمیسیون صنایع" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات