توضیحات یک مقام قضایی درباره پرونده نازنین زاغری

رئیس کل دادگستری کرمان گفت: به دلیل آنکه نازنین زاغری خارج از کشور فعالیت داشته، تشخیص این بود که رسیدگی به این پرونده در صلاحیت مراجع قضایی استان نیست و باید در تهران رسیدگی شود.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : یدالله موحد روز یکشنبه در نشست خبری افزود: تحقیقات لازم برای این پرونده انجام و مستندات و دلایل نیز جمع آوری شد.
وی درباره دستگیری نازنین زاغری گفت: سال 93 توسط معاونت اطلاعات سپاه ثارالله استان کرمان یکی از باندهایی که در جریان فتنه 88 با طراحی سایت ها و وب سایت های مختلف و تبلیغات وسیع خود اقداماتی را علیه امنیت کشور داشتند، شناسایی و دستگیر و مستندات جمع آوری شد.

وی خاطرنشان کرد: در ادامه رسیدگی به این پرونده ها، متهمان تحت تعقیب قرار گرفتنند و حکم قطعی برای آنها صادر شد که این حکم در دست اجراست و برخی از اعضای این باند در خارج از کشور بودند و از جمله این متهمان نازنین زاغری بود که به دنبال همین پرونده، این شخص در فرودگاه تهران با ارسال نیابت قضایی دستگیر و به کرمان اعزام شد.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "توضیحات یک مقام قضایی درباره پرونده نازنین زاغری" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات