تمایل رونی به بازنشستگی در منچستریونایتد

کاپیتان شیاطین سرخ تمایل دارد تا در این تیم به دوران بازیگری خود پایان دهد.

خبرگزاری تسنیم: وین رونی 30 ساله که سه سال دیگر از قرارداد فعلی‌اش با منچستریونایتد باقی مانده و در حال حاضر بیشترین دستمزد دریافتی را در بین بازیکنان این تیم دارد، به‌دنبال آن است تا با شیاطین سرخ به دوران حرفه‌ای خود پایان دهد. او در این مورد گفت: با وجود اینکه هنوز باشگاه منچستریونایتد قرارداد دارم، تمایل به تمدید قراردادم دارم، اما باید دید در نهایت نظر باشگاه در این خصوص چیست.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود، فصل آینده گزینه اول مورینیو برای بازی در خط حمله نخواهد بود، اظهار داشت: تمامی بازیکنان پیشرفت کرده و در طول دوران حرفه‌ای خود تغییر می‌کنند. به رایان گیگز نگاه کنید. اواخر دوران حرفه‌ای او با اوایل دوران حرفه‌ای‌اش قابل مقایسه بود. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که به پیشرفتم ادامه خواهم داد و خودم را با شرایط وفق می‌دهم.

کاپیتان تیم ملی انگلیس تصریح کرد: به‌نظرم رکوردهایم نشان می‌دهد که من بیشتر پاس گل داده‌ام تا باز کردن دروازه تیم‌های مقابل. در مجموع خودم هم از یک پست عقب بازی کردن، لذت می‌برم.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "تمایل رونی به بازنشستگی در منچستریونایتد" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات