ال‌نینیو بر سر دو راهی خیانت و جاودانگی

ستاره گلزن و مردمی تیم فوتبال اتلتیکومادرید به شرطی در اتلتیکومادرید می‌ماند که سیمئونه قراردادش را با این تیم تمدید کند.

خبرگزاری فارس: فرناندو تورس ستاره تیم فوتبال اتلتیکومادرید اسپانیا البته در سن و سالی نیست که برای تمدید قراردادش با تیم دوم پایتخت اسپانیا شرط تعیین کند اما آنقدر در فصل گذشته خوب بوده که بتواند مدعی یک فصل درخشان دیگر باشد. او به مدیرعامل اتلتیکومادرید گفته که فقط در حالتی می تواند به تمدید قرارداد فکر کند که مطمئن شود دیگو سیمئونه قراردادش را تمدید می‌کند.

وی در خصوص احتمال بازی در یک تیم دیگر گفته است: از چین، آمریکا، دو باشگاه ثروتمند عربی و البته یک تیم ایتالیایی پیشنهاد رسمی و قابل توجه دریافت کرده است و این حق را به خود می دهد که این پیشنهادات را بررسی کند.

هواداران اتلتیکومادرید معتقدند که او یا باید از دنیای فوتبال خداحافظی کند، یا یک فصل دیگر قراردادش را با اتلتیکومادرید تمدید کند، هر اتفاق دیگری غیر از این دو مورد، از دید آنها خیانت به خرس‌های مادرید تلقی می‌شود.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "ال‌نینیو بر سر دو راهی خیانت و جاودانگی" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات