در iOS 10 امکان حذف برنامه های از پیش نصب شده ی اپل وجود ندارد -آکا


,گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,[categoriy] در iOS 10 امکان حذف برنامه های از پیش نصب شده ی اپل وجود ندارد

گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ

آکاایران: در iOS 10 امکان حذف برنامه های از پیش نصب شده ی اپل وجود ندارد

آکاایران در جریان کنفرانس WWDC 2016 و معرفی سیستم عامل iOS 10، مشخص شد که کاربران پس از سال ها می توانند برنامه های از پیش نصب شده ی اپل روی این سیستم عامل را از روی گوشی یا تبلت خودشان حذف کنند. بسیاری از کاربران به دلیل اینکه از این برنامه ها استفاده نمی کردند، از به وجود آمدن چنین امکانی خوشحال شدند.

کاربران در iOS 10 تنها می توانند نرم افزارهای از پیش نصب شده ی اپل را پنهان کنند و امکان حذف آن ها را نخواهند داشت.
اما به نظر می رسد که امکان حذف برنامه های اپل از iOS 10 همانند سایر نرم افزارها نیست. برای پاک کردن نرم افزارهای مختلف از iOS باید انگشت خود را روی آن ها نگه می داشتید تا علامت X بالای آن ها به نمایش دربیاید. سپس با فشار دادن این علامت، اپلیکیشن مورد نظر شما پاک می شد و برای نصب دوباره، باید آن را از اول دانلود می کردید.
این عمل روی برنامه های اپل متفاوت است. کاربران نمی توانند این اپلیکیشن ها را به شکل کامل از روی گوشی یا تبلت خودشان پاک کنند. در زمان حذف برنامه های از پیش نصب شده ی اپل، تنها آیکون آن از روی صفحه نمایش پاک می شود و اطلاعات اصلی آن در گوشی باقی می ماند. در واقع کاربران با این کار تنها آیکون برنامه های اپل را از روی گوشی خودشان پاک می کنند و این برنامه ها به حالت مخفی درمی آیند. پس اگر فکر می کردید که می توانید با حذف کردن اپلیکیشن های اپل فضای بیشتری در گوشی خودتان به وجود بیاورید، در اشتباه هستید.

به گزارش آکاایران اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "در iOS 10 امکان حذف برنامه های از پیش نصب شده ی اپل وجود ندارد -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات