علیخانی: غبارها نفس هم‌وطنانمان را تنگ کرده است/ مدیران و مسئولان کاری کنند

95/03/30 - 14:00

شماره: 13950330000840

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/QHRMIA کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

احسان علیخانی درباره آلودگی هوای غرب کشور گفت: این غبارها نفس هموطنانِ جانِ ما را تنگ تَر کرده، خواهش میکنم از هرکسی که کاری از پسش برمی آید؛ چه مدیر و چه مسئول، کاری کند. خیلی هم توقع غیرواقعی نداریم.

خبرگزاری فارس: علیخانی: غبارها نفس هم‌وطنانمان را تنگ کرده است/ مدیران و مسئولان کاری کنند

به گزارش خبرگزاری فارس، یکی از مهم ترین قسمت‌های شب گذشته لحظه‌ای بود که احسان علیخانی از موضوع روز یاد کرد و با نام بردن از غبار کرمانشاه و هوای آن خطه گفت: این غبارها نفس هموطنانِ جانِ ما را تنگ تَر کرده، خواهش میکنم از هرکسی که کاری از پسش برمی آید؛ چه مدیر و چه مسئول، کاری کند. خیلی هم توقع غیرواقعی نداریم.

وی ادامه داد: طبیعی است که وقتی هوا در آن منطقه گرم میشود قطعا باعث بروز آن حادثه خواهد شد. وقتی نهالی کاشته نمیشود، ثباتی در آن أراضی صورت نگرفته و تالابی شکل نگرفته این اتفاقات پیش می‌آید. یک جاهایی زلف جنگ با محیط زیست گره میخورد و این سوغاتی است که از شلوغی های خاورمیانه به سمت ما می آید. اما من نمیتوانم این موضوع را نادیده بگیرم و باید بگویم اگر کسی کاری از دستش برمی آید؛ یک تصمیم استراتژیک، مدیریت بحران یا هرکاری، آن را انجام دهد. کسی هم توقع غیرواقعی نخواهد داشت.

وی تصریح کرد: حداقل با مردم این خطه حرف بزنیم در جریانشان قرار بدهیم؛ به آنها آگاهی دهیم یا در بحث یومیه شان به آنها یاری بدهیم.
هرموقع نفسی درگوشه ای سرزمینمان تنگ میشود دل ما هم تنگ خواهد شد و نفس‌های ما به شماره می افتد.
ما شب گذشته از «ایستاده در غبار» گفتیم اما مگر میشود یادی نکنیم اما از ایلام، بوشهر، کرمانشاه و... که در لحظات تاریخی در غبار ایستادند؟ پس حقشان است که به دادشان برسیم.

انتهای پیام/

http://fna.ir/QHRMIA

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات