پلمپ شهرک صنعتی لالجین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های استان همدان از ارائه و تصویب طرح بندر خشک همدان از آینده نزدیک خبر داد و گفت: شهرک صنعتی لالجین پلمپ شد.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : کیوان گردان در ستاد تسهیل استان همدان اظهار داشت: شهرک صنعتی لالجین به سبب مشکلات قضایی پلمپپلمپ شهرک صنعتی لالجین شده و پرونده این شهرک در مراجع قضایی در دست پیگیری است.

وی با بیان اینکه زمین شهرک صنعتی لالجین در سال 75 از شهرداری این شهر خریداری شده و سپس به شهرک صنعتی تبدیل شده است، گفت: با توجه به اینکه شهر لالجین دارای اراضی موقوفه بسیاری است زمین شهرک صنعتی از معدود زمین‌های دارای سند بوده ‌که شرکت شهرک‌های صنعتی خریداری کرده است.

گردان با بیان اینکه پس از احداث شهرک صنعتی لالجین دو نفر معارض برای این طرح پیدا شده است، عنوان کرد: شکایت معارضان سبب شده تا پرونده در مراجع قضایی مورد بررسی قرار گرفته و حال شهرک صنعتی پلمب شده است.

وی با بیان اینکه انتظار می‌رود شهرداری لالجین نسبت به حل مشکلات این شهرک صنعتی همکاری لازم را داشته باشد، گفت: متاسفانه معارضان بنایی بر همکاری نداشته و رقم‌هایی برای فروش سهم خود اعلام می‌کنند که با ارزش واقعی زمین همخوانی ندارد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان بیان کرد: در صورت حل مشکلات معارضان ، سندهای تفکیکی برای برای واحدهای مستقر در شهرک صنعتی لالجین صادر می‌شود تا از این پس مشکلی نداشته باشند.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "پلمپ شهرک صنعتی لالجین" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات