حیدری: با پیراهن آبی از فوتبال خداحافظی میکنم

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: من در جوانان استقلال رشد کردم و به بزرگسالان آمدم.

کاپ: خسرو حیدری بعد از ثبت قراردادش با استقلال اظهار داشت: من پارسال قرارداد دوساله داشتم. امسال هم با باشگاه به توافق رسیدم که قراردادی سه ساله امضا کنم. باشگاه این پیشنهاد را داد و من امیدوارم در استقلال از فوتبال خداحافظی کنم. من در جوانان این تیم رشد کردم و به بزرگسالان آمدم.

وی درباره اینکه چه صحبتی با هواداران دارد، افزود: ابتدا باید از هواداران عذرخواهی کنم.البته فکر می کنم همین که ما به فینال جام حذفی رفته بودیم سبب شد که انگیزه ها کم شود زیرا سهمیه را به دست آورده بودیم. پرویز مظلومی هم تمام تلاش خود را کرد که برای استقلال جام بیاورد. او سهمیه آسیا را گرفت. همین که تیم به پلی آف آسیا رسید موفقیتی بود که طی دوسال اخیر استقلال بدان دست نیافته بود. ما باید از هواداران عذرخواهی کنیم.

حیدری همچنین تصریح کرد: در حال حاضر مربی تیم علیرضا منصوریان است که از جنس استقلال است. باید تلاش کنیم تا پلی آف آسیا را پشت سر بگذاریم و وارد لیگ قهرمانان شویم. در لیگ و جام حذفی هم برای گرفتن جام تلاش کنیم. منصوریان با انگیزه بالایی آمده است. وی قبل از اینکه به استقلال بیاید خودش بازیکن این تیم بود.

وی در پایان درباره کنار رفتن برخی بازیکنان باتجربه گفت: من پیش از این هفت سال در استقلال بازی کردم و مجددا به این تیم بازگشتم. درباره کنار گذاشته شدن بازیکنان باتجربه استقلال باید بگویم که این اتفاق ممکن است برای هر فوتبالیستی رخ بدهد. آرش، وحید و حنیف دوستان خوب من هستند و همه آنها برای استقلال افتخارآفرینی کردند. هرجا هستند موفق باشند.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "حیدری: با پیراهن آبی از فوتبال خداحافظی میکنم" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات