چالش گروه 6 برای برانکو و پرسپولیس

در حالی که سرمربیان تیم های باشگاهی ایران مدت زیادی است با کارلوس کی روش وارد مجادله نشده اند اما به نظر می رسد برانکو ایوانکوویچ افکار دیگری در ذهن می پروراند.

ورزش سه: برانکو ایوانکوویچ به شدت بابت اینکه نمی تواند تمام اعضای تیمش را در اردوی آماده سازی پیش فصل در اختیار داشته باشد ناراحت است. او که طبق وعده ها می خواهد در سه جبهه لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا تیمی باکیفیت را روانه مسابقات کند، اکنون با چالش بزرگی مواجه شده است؛ جایی که باید برای کارلوس کی روش برای در اختیار گرفتن بازیکنانی که البته هزینه های گزافی در نقل و انتقالات روی دست این باشگاه گذاشته اند چالش بزرگی را پشت سر بگذارد.

پرسپولیس در حال حاضر 6 بازیکن ملی‌پوش در اختیار دارد که علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، سیدجلال حسینی، رامین رضاییان، کمال کامیابی نیا و وحید امیری بازیکنانی هستند که به اردوی آخر تیم ملی توسط کارلوس کی روش دعوت شده اند تا در ارمنستان حضور یابند.

حضور این نفرات در اردوی تیم ملی که با توجه به در پیش بودن اردوی اتریش بعد از اردوی ارمنستان، یعنی بیش از 50 درصد از ترکیب اصلی پرسپولیس و صد در صد عناصر دفاعی سرخپوشان در یک هفته قبل از آغاز لیگ شانزدهم در اختیار برانکو ایوانکوویچ نخواهند بود. اتفاقی که می تواند هر تیمی را با مشکل مواجه کند و بی دلیل نیست که او اینگونه برآشفته است.

برانکو ایوانکوویچ که برای اردوی پیش فصل تیمش کشور اوکراین را در نظر گرفته با این شرایط و در حالی که نیمی از تیمش را در اختیار ندارد مسلما کار سختی برای آماده سازی در پیش خواهد داشت و به همین منظور است که او به این اتفاقات واکنش نشان داده است.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "چالش گروه 6 برای برانکو و پرسپولیس" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات