داعش اقدام به ترور وزیر بلژیک کرد +تصاویر

به گزارش افکارنیوز،

 شب گذشته، نیروهای تروریستی داعش که قصد ترور وزیر امور خارجه بلژیک را داشتند توسط پلیس این کشور دستگیر شدند. جان ژامبون، وزیر امور خارجه بلژیک گفت پیش از مسابقات یورو 2016 نیرو های داعشی قصد ترور مرا داشتند ولی موفق به این کار نشدند و احتمال وقوع دوباره این اتفاق را در چنین روزی میدادیم و خطر همچنان ادامه دارد.

صبح روزشنبه، پلیس بلژیک 40 نفر را در شهر بروکسل دستگیر کرد. پلیس می‌گوید به 12 نفر از آن ها مشکوک است که سه نفر از آنها عضو گروه داعش شناخته شدند. شب گذشته بیش از 100 خانه، آپارتمان و پارکینگ های مشکوک به حمله تروریستی بازرسی شدند.

پلیس بلژیک گفت این حملات تا کنون خسارات جانی و مالی نداشته و هیچ سلاح و مواد منفجره ای یافت نشده است. کارشناسان امنیتی، حمله تروریست های داعش را به شهر های پاریس و بروکسل پیش بینی کرده بودند.

داعش اقدام به ترور وزیر بلژیک کرد +تصاویر // در حال کار داعش اقدام به ترور وزیر بلژیک کرد +تصاویر // در حال کار داعش اقدام به ترور وزیر بلژیک کرد +تصاویر // در حال کار داعش اقدام به ترور وزیر بلژیک کرد +تصاویر // در حال کار داعش اقدام به ترور وزیر بلژیک کرد +تصاویر // در حال کار
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "داعش اقدام به ترور وزیر بلژیک کرد +تصاویر" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات