هوش سیاه بار دیگر دستگیر شد

به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ ماشاالله ملائی فرمانده انتظامی جیرفت با اعلام خبر فوق اظهار داشت: درپی ارجاع پرونده نیابتی به ماموران پلیس فتا جیرفت مبنی بر هک اطلاعات کارت بانکی و برداشت غیرقانونی از حساب ‌بانکی‌ شهروندی از سوی سارقی اینترنتی، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با بررسی های بعمل آمده مشخص شد سارق فردی سابقه دار است که قبلا نیز به علت سرقت های مشابه چندین مرحله توسط کارآگاهان پلیس فتا دستگیر و روانه زندان شده است.

ملائی افزود: کارآگاهان پلیس فتا جیرفت با اقدامات شبانه روزی و بهره گیری از امکانات فنی و اطلاعاتی مخفیگاه متهم سابقه دار این پرونده را شناسایی و در عملیاتی منسجم وی را دستگیر کردند.

وی گفت: این جوان که به هوش سیاه مشهور شده است در آخرین مرحله پس از رهایی از زندان به سرقت اینترنتی 87 میلیون ریال از حساب بانکی یک شهروند دست زده بود که به این عمل خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی جیرفت به شهروندان توصیه کرد: برای طعمه قرار نگرفتن در خرید های اینترنتی حتی المقدور از صفحه کلیدهای مجازی تعبیه شده در درگاه بانکی استفاده کنند تا از سرقت اطلاعات جلوگیری شود.

وی تأیید کرد: زنگ خطر پلیس برای کلیه تبهکاران به صدا در آمده و چنانچه افرادی بخواهند از راه های ناصحیی کسب مال نمایند پلیس با قاطعیت و جدیت با آنان برخورد می کند.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "هوش سیاه بار دیگر دستگیر شد" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات