«لبخند رخساره» به مشهد و حرم امام رضا (ع) سفر می کند/ فیلمنامه 10 قسمت آماده است

تهیه‌کننده «پشت بام تهران» در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

«لبخند رخساره» یک ملودرام اجتماعی 30 قسمتی است که حرم امام رضا (ع) از جمله لوکیشن های آن خواهد بود.

زینب تقوایی تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «لبخند رخساره» در خصوص جزئیات و مراحل پیشرفت این کار در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: تا کنون نگارش 10 قسمت از این مجموعه 30 قسمتی، به پایان رسیده است. هم اکنون بیشترین تمرکز ما روی نگارش است تا به حد مطلوب و مورد نظر برسیم. وی در مورد فضا و محوریت اصلی این مجموعه توضیح داد: «لبخند رخساره» یک ملودرام اجتماعی است که محتوای عاشقانه آن نسبت به مابقی فضاها برجسته‌تر است. تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «پشت بام تهران» در ادامه گفت: این مجموعه به نسبت جزو کارهای پر بازیگر محسوب می شود و دارای کاراکترهای زیادی است. البته تا به الان مذاکرات با برخی بازیگران انجام شده است، اما هنوز به قطعیت نرسیده‌ایم تا بتوانیم نام آنها را اعلام کنیم. دیگر عوامل نیز تا حدودی مشخص شده‌اند.

تقوایی تصریح کرد: لوکیشن‌هایی که برای تصویربرداری در نظر گرفته‌ایم در چند شهر است. شهر اصلی که برای تصویربرداری به آن سفر می‌کنیم مشهد است و حرم امام رضا (ع) از جمله لوکیشن ها خواهد بود. البته یک یا دو شهر دیگر به غیر از تهران نیز جزو محل های تصویربرداری هستند.


وی در پایان خاطر نشان کرد: نویسنده «لبخند رخساره» سعید نعمت الله است و کارگردانی مجموعه برعهده بهرنگ توفیقی است. با توجه به اینکه فیلمنامه نقش اساسی در کار دارد و اساس  و محوریت مجموعه را فیلمنامه تعیین می‌کند، اعتقاد داریم که باید کمی سطح فیلمنامه جلوتر برود تا بعد از آن بتوانیم کار را کلید بزنیم.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات