ایکس60 اتوماتیک در راه بازار/ استراتژی چینی‌ها در صنعت خودرو ایران

مدیرعامل کرمان موتور از آغاز تولید نمونه های اولیه ایکس60 با گیربکس سی.وی.تی در این شرکت خودروسازی خبر داد تا بدین ترتیب محصولات چینی ساخت این شرکت با تکنولوژی بالا در خط تولید به صف شوند.

به گزارش اقتصادنیوز، گروه صنایع خودروسازی کرمان که از آن به عنوان قطب سوم خودروسازی در کشور یاد می‌شود با در پیش گرفتن تولید انواع خودروهای چینی، منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم را به عنوان پایگاه اصلی تولید خودروهای چینی تبدیل کرده است.

آنگونه که محمدرضا میرعلینقی، خبر داده این شرکت قصد دارد با تولید خودروهای دنده اتوماتیک به جایگاه بهتری در بازار خودرو کشور دست یابد.

مدیر عامل کرمان‌موتور گفت: با تولید موفقیت آمیز نمونه های اولیه ایکس60 اتوماتیک در کرمان موتور و آماده‌سازی خطوط برای تولید انبوه این خودرو شاسی بلند، همزمان با عید سعید فطر شاهد فروش اولیه ایکس60 با گیربکس CVT خواهیم بود.

به گفته وی، در اين خودرو به دلیل ساختار متفاوت گیربکس های سی.وی.تی، حرکت و شتاب ‌گیری خودرو به صورت پیوسته انجام می‌شود.

آنگونه که روابط عمومی این شرکت گزارش داده، مدیرعامل کرمان موتور اعلام قیمت این خودرو را به زمان فروش اولیه آن موکول و اظهار امیدواری کرد که ایکس60 اتوماتیک با یک قیمت گذاری مناسب به بازار داخلی عرضه شود.

او در ادامه مهم ترین مزیت خودروهای چینی را قیمت مناسب، طراحی به روز و کیفیت قابل قبول دانست و افزود: طی سالیان گذشته خودروسازان چینی سرمایه‌گذاری‌های قابل توجه‌ای در ایران کرده‌اند و در حال حاضر در سایر بازارهای دنیا مانند روسیه، آمریکای‌جنوبی و خود چین نیز که محصولات اروپایی و ژاپنی با قیمت مناسب وجود دارند، در حال فعالیت هستند.

میرعلینقی خاطرنشان کرد: با توجه به قوانین کشور باید در نظر داشت که شاید ارزان‌ترین محصولات اروپایی و ژاپنی فاصله قیمتی زیادی با محصولات چینی تولیدی در داخل کشور خواهند داشت و سياست مجموعه کرمان‌موتور نیز افزایش کیفیت محصولات تولیدی خود و همچنین گسترش و ارتقاء شبکه خدمات پس از فروش به این محصولات در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان خواهد بود.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "ایکس60 اتوماتیک در راه بازار/ استراتژی چینی‌ها در صنعت خودرو ایران" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات