استراحتگاه رویایی در کشور مالدیو /عکس -آکا

1395/03/30

سایت سرگرمیجالب انگیز

آکاایران: میهمان خانه رنگین تاج و اسپای مالدیو یک مهمان خانه پنج ستاره در میان گیاهان گرمسیری و آبهای آبی و درخشان است.این مهمانخانه در میان بزرگترین حوضچه منطقه واقع شده که ساحل آن مسحون کننده و بسیار زیباست و سرویس کاملی برای آرامش بخشی میهمانان خود دارد.

به گزارش آکاایران: این استراحت گاه با جادوی زیبایی های منطقه و طبیعت فوق العاده ی آن احاطه شده و خدماتی شیک و اشرافی به مشتریان خود ارائه می دهد، جیوا گراند اسپا، نوعی اسپا (ماساژ) هندی است که طبق چندین متد درمانی انجام می شود.

غذا و نوشیدنی عالی، ورزش های آبی و سرگرمی های متنوع تمام نیازهای مشتریان را به داشتن تعطیلاتی مفرح برآورده می سازد. این استراحت ها تنها ۱۵ دقیقه قایق رانی با قایق پر سرعت از فرودگاه بین المللی مالدیو فاصله دارد و شبانه روزی است.

,[categoriy] استراحتگاه رویایی در کشور مالدیو /عکس

استراحتگاه رویایی در کشور مالدیو /عکس -آکااستراحتگاه رویایی در کشور مالدیو /عکس -آکا

آکاایران: استراحتگاه رویایی در کشور مالدیو /عکس

,[categoriy] استراحتگاه رویایی در کشور مالدیو /عکس ,[categoriy] استراحتگاه رویایی در کشور مالدیو /عکس ,[categoriy] استراحتگاه رویایی در کشور مالدیو /عکس ,[categoriy] استراحتگاه رویایی در کشور مالدیو /عکس ,[categoriy] استراحتگاه رویایی در کشور مالدیو /عکس ,[categoriy] استراحتگاه رویایی در کشور مالدیو /عکس ,[categoriy] استراحتگاه رویایی در کشور مالدیو /عکس استراحتگاه رویایی در کشور مالدیو /عکس

جالب انگیز -

استراحتگاه رویایی در کشور مالدیو /عکس
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "استراحتگاه رویایی در کشور مالدیو /عکس -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات