خطیبی: به بازیکنان بومی اعتقاد دارم

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با بیان اینکه به بازیکنان بومی اعتقاد دارد، گفت: حضور موثری در لیگ خواهیم داشت.

خبرگزاری مهر: رسول خطیبی با اشاره به جدایی بازیکنانی که نقشی موثر در تیم صعود ماشین سازی به لیگ برتر داشته اند، گفت: من و هواداران فهیم تیم ماشین سازی زحمات و تلاش های صادقانه این بازیکنان در صعود تیم به لیگ برتر و شادی آنان در روز غلبه بر مس رفسنجان و تثبیت صعود تیم به سطح اول فوتبال کشور بعد از وقفه دو دهه ای را هرگز فراموش نخواهیم کرد.

سرمربی تیم ماشین سازی تبریز همچنین با اشاره به تلاش های سید محمد علوی در سِمت سرپرستی تیم طی فصل گذشته، افزود: سید محمد علوی از اسطوره های باشگاه ماشین سازی بوده و بدون تردید در سرپرستی تیم صعود کرده به لیگ برتر طی فصلی پرفشار و استرس و تلاش بیاد ماندنی و توانفرسا داشته است و خدمات ایشان هرگز فراموش شدنی نیست.

وی با تاکید بر اینکه از تجارب سید محمد علوی در سایر بخش های باشگاه استفاده خواهد شد، گفت: باشگاه ماشین سازی و هواداران فهیم تیم هرگز خدمات و تلاش های خدمتگزاران خود را فراموش نکرده و این وجه تمایزی مهم و مشخصه ای ارزشمند برای قدیمی ترین باشگاه فوتبال کلانشهر تبریز است.

سرمربی ماشین سازی با تاکید به تلاش مجموعه باشگاه برای حضوری توانمند در لیگ برتر و به خصوص سهرابی مدیرعامل باشگاه در جذب بازیکنان مورد نظر، افزود: من همیشه به توان بازیکنان بومی در فوتبال اعتقاد داشته‌ام و ترکیب تیم در فصل جدید ترکیبی بومی است که با استفاده از بازیکنان خارجی می‌تواند توان خود را به نمایش بگذارد.

خطیبی در پایان گفت: به یاری خداوند و با حمایت هواداران امسال حضوری قدرتمند و موثر در لیگ برتر خواهیم داشت و در این راه اتحاد؛ همدلی و حمایت هواداران فهیم و قدرشناس ماشین سازی می تواند چون همیشه عامل موفقیت‌های بیشتر باشد.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "خطیبی: به بازیکنان بومی اعتقاد دارم" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات