تاج نه دبیرکل معرفی کرد و نه رئیس سازمان لیگ

به گزارش افکارنیوز،

اگر چه مهدی تاج موافق ادامه حضور علیرضا اسدی در سمت دبیر کلی است اما این روزها از علیرضا اسدی حمایت نمی شود و توصیه هایی هم شده که عزیزی خادم به این سمت برگزیده شود!

توصیه های علی کفاشیان نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال هم در حمایت از علیرضا اسدی بوده به خصوص که این روزها دبیر کل رابطه بهتری با کی روش دارد!

نام منصور قنبرزاده، مدیرعامل باشگاه نفت تهران هم برای سرپرستی و نایب رئیس دوم هم مطرح است اما این روزها علی کاظمی به کمک غلامرضا بهروان کارهای محوله را پیش می برد و نظر مهدی تاج روی امیر عابدینی است. کسی که با وزیر ورزش و جوانان زوایه دارد  همین مسئله کمی مهدی تاج را در معرفی امیر عابدینی مردد و محتاط کرده است.

مدیریت چند کمیته هم در معرض تغییر قرار دارد. یکی از آنها کمیته فرهنگی است. دور از ذهن نیست ریاست کمیته داوران هم دستخوش تغییر شود به خصوص که برخی از داوران با امضای خود این مسئله مهم را خواستار شده اند.

البته مهدی تاج و علی کفاشیان بر این نکته تاکید داشته اند که عملکرد کمیته ها در چهار سال اخیر را مورد بررسی قرار خواهند داد و اگر قرار به تغییر روسای کمیته ها باشد این کار را در سایه آرامش انجام خواهند داد.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "تاج نه دبیرکل معرفی کرد و نه رئیس سازمان لیگ" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات