دومین مرحله قرعه‌کشی خودپردازهای بانک ملی

قرعه‌کشی مرحله دوم جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران فردا برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : این قرعه‌کشی فردا با اعلام 750 نفر برنده از بین 41 میلیون و 80 هزار کارت واجد شرایط در سالن حافظ ادارات مرکزی این بانک انجام و نتایج این قرعه‌کشی در روز اول تیر ماه سال جاری همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) از طریق سایت بانک ملی ایران اعلام خواهد شد.
 100 آلبوم سکه، 150 کمک هزینه دو میلیون ریالی به مدت شش ماه و 500 نیم سکه بهار آزادی جوایز این مرحله از قرعه‌کشی جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران است.
اولین جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در سال گذشته و با هدف تقدیر از استفاده‌کنندگان دستگاه‌های خودپرداز بانک ملی ایران آغاز شد که تا 12 شهریور ماه امسال ادامه دارد و دارای دو مرحله قرعه‌کشی میان‌دوره‌ای و یک قرعه‌کشی نهایی با جوایز ویژه و ارزنده می‌باشد.
تمامی دارندگان کارت‌های بانک ملی ایران و کارت‌های شتاب در صورت استفاده از خودپردازهای این بانک در طول دوره جشنواره براساس جدول امتیازبندی اعلام شده در هر دوره مشمول امتیاز گردیده و براساس آن رتبه‌بندی خواهند شد. دارندگان کارت‌های الکترونیک می‌توانند برای اطلاع از امتیاز خود به سایت بانک ملی ایران یا خودپردازهای این بانک مراجعه نمایند.
گفتنی است در فاصله زمانی 13 فروردین ماه تا 12 خرداد ماه امسال، میلیون‌ها مشتری به خودپردازهای بانک ملی ایران مراجعه کرده و با استفاده از کارت‌های بانکی مختلف، مبادرت به دریافت خدمات کرده‌اند که کارت‌های مذکور در مجموع بیش از 421 میلیون امتیاز کسب کردند.
امتیاز مشتریان در پایان هر مرحله از قرعه‌کشی، صفر نشده بلکه این امتیازات به دوره‌های بعد منتقل خواهد شد تا مشتریان شانس بیشتری برای برنده شدن در مرحله بعدی داشته باشند.
مرحله نهایی این جشنواره با جوایز ارزنده تا 12 شهریور ماه سال جاری ادامه دارد که قرعه‌کشی آن در تاریخ 20 شهریور ماه امسال همزمان با هشتاد و هشتمین سالروز تاسیس بانک ملی ایران برگزار خواهد شد.
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "دومین مرحله قرعه‌کشی خودپردازهای بانک ملی" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات