گام های موثر در کاهش معوقات بانکی

سیامک دولتی مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور بررسی و ارزیابی وضعیت شعب از پنج شعبه مستقر در استان تهران بازدید و از نزدیک با کارکنان گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : در این راستا دولتی از شعب ورامین، بلوار ابوذر، نیروی هوایی، نارمک و تهرانپارس بازدید نمود.
در جریان این بازدیدها وضعیت شعب از لحاظ آراستگی، آمار منابع جذب شده در سه ماهه سال جاری و مقایسه آن با سال 94، بررسی نسبت مصارف به منابع، میزان مطالبات سررسید شده و غیر جاری ارزیابی شد.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در دیدار با کارکنان شعب، از نزدیک در خصوص مسائل و دیدگاه های پرسنل به منظور ارتقاء منطقه ای جایگاه شعب و برند بانک گفتگو کرد.
وی در این بازدید ها توجه به پتانسیل های موجود برای جذب منابع پایدار، شناسایی بازارهای جدید و تلاش برای بازاریابی مستمر را امری ضروری عنوان نمود.
دولتی در راستای کاهش مطالبات غیر جاری بانک، تلاش و همکاری تمامی کارکنان صف و ستاد را خواستار شد و وصول مطالبات بانک را به منزله افزایش منابع و توان اعطای تسهیلات قرض الحسنه به افراد نیازمند جامعه دانست.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران ضمن تصریح در رعایت اصول بهداشت اعتباری در تشکیل پرونده های تسهیلاتی، بر تشخیص و صحت هویت، ارسال استعلامات متقاضیان و اخذ اعتبارسنجی به عنوان گامی موثر در جلوگیری از بروز معوقات بانکی تاکید کرد.
وی از تمامی همکاران خواست تا با تکریم و رعایت اصول و مبانی مشتری مداری، تشکیل کمیته های بازاریابی و وصول مطالبات و همچنین با مطالعه دقیق بازارهای هدف، به جذب منابع جدید اهتمام ورزند.
در پایان این بازدیدها با اهدای هدایایی توسط مدیرعامل، از زحمات و تلاش های کارکنان شعب ورامین، بلوار ابوذر، نیروی هوایی، نارمک و تهرانپارس تقدیر شد.
شایان ذکر است، توکلی مدیر امور شعب استان ها، حیدری رئیس اداره روابط عمومی و بازاریابی و کودزری مدیر شعب استان تهران در این بازدیدها مدیرعامل را همراهی نمودند.
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "گام های موثر در کاهش معوقات بانکی" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات