پرتغال 0 - اتریش 0 / سایه سنگین حذف، بالای سر یاران رونالدو + گزارش تصویری

روی پاتریشیو، په‌په، رافائل گوئررو، ریکاردو کاروالیو، کریس رونالدو، ژائو موتینیو، ویلیام کاروالیو ، ویرینیا، آندره گومژ، کارشما و نانی. 

آلمیر، هینترگر، فوکس، ایلسانکر، آرناتوویچ،‌آلابا، هارنیک، بامگارتلینگر، پاردو، کلین، سابیتزیر.

بازی با سرعت بالایی آغاز شد و ابتدا پرتغالی ها یک فرصت را از دست دادند سپس اتریشی حالا یک فرصت خوب را با ضربه سر از جلوی دروازه پرتغال از دست دادند.

اولین موقعیت خطرناک پرتغال در دقیقه ۱۲ ایجاد شد که نانی در مصاف تک به تک با دروازه بان اتریش فرصت را از دست داد و آلمیر توپ را مهار کرد.

سپس باز هم پرتغالی ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند و سعی در نزدیک شدن به دروازه حریف داشتند.

دقیقه ۲۹ بازهم نانی فرصت گلزنی داشت اما اینبار هم ناموفق بود و ضربه سرش به تیر دروازه اتریش برخورد کرد.

تساوی بدون گل پرتغال و اتریش در پایان نیمه نخست + گزارش تصویری

فشار پرتغال ادامه یافت و با حملات مختلف به خصوص سانتر از جناحین که به نظر میرسید تاکتیک اصلی این تیم برای به گل رسیدن بود ، روی دروازه اتریش فشار آوردند اما در گلزنی ناموفق بودند. 

اتریشی ها هم سعی در گل نخوردن و ضدحمله داشتند و بیشتر در فاز دفاعی متمرکز بودند. 

اتریش در دقیقه ۴۱ روی یک ضربه آزاد تا آستانه بازکردن دروازه پرتغال پیش رفت اما مدافعان پرتغال توپ را از دهانه دروازه بیرون کشیدند.

در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

تساوی بدون گل پرتغال و اتریش + گزارش تصویری

نیمه دوم را اتریش هجومی آغاز کرد و ایلسانکر با یک شوت از راه دور دروازه پرتغال را تهدید کرد که پاتریسیو با شیرجه مناسب توپ را دور کرد.

سپس پرتغال مثل نیمه نخست بازی را در اختیار گرفت و به سمت دروازه حریف هجوم آورد. دقیقه ۵۵ شوت محکم و از راه دور رونالدو را دروازه بان اتریش با یک شیرجه عالی به سختی به کرنر فرستاد. روی ارسال کرنر نیز رونالدو میتوانست با ضربه سر گلزنی کند اما بازهم آلمیر او را ناکام گذاشت.

تساوی بدون گل پرتغال و اتریش + گزارش تصویری

در حالیکه پرتغالی ها فشار خود را بیشتر کردند اما باز هم راهی به دروازه اتریش پیدا نمیکردند به نظر میرسید که بازی این تیم گره خورده بود.

تساوی بدون گل پرتغال و اتریش + گزارش تصویری

دقیقه ۷۸ پنالتی برای پرتغال اعلام شد. ارسال به درون محوطه جریمه اتریش باعث شد تا مدافع این تیم هینترگر ، رونالدو را نقش بر زمین کند و ریتزولی نقطه پنالتی را نشان داد. رونالدو پشت توپ ایستاد اما در حالیکه دروازه بان خلاف جهت پریده بود ، ضربه رونالدو به تیر دروازه برخورد کرد تا این بازیکن در شبی که رکورد فیگو را از لحاظ تعداد بازی ملی شکست ، نتواند ناجی تیمش شود و یک پنالتی بسیار حساس را از دست داد.

دقیقه ۸۵ رونالدو با ضربه سر دروازه اتریش را باز کرد اما داور اعلام آفساید کرد تا همچنان بازی بدون گل باشد.

تساوی بدون گل پرتغال و اتریش + گزارش تصویری

در دقایق پایانی مسابقه رونالدو که از فرصت های از دست رفته به خصوص ضربه پنالتی اش بسیار کلافه به نظر میرسید تلاش زیادی برای جبران نتیجه کرد اما همچنان ناکام بود تا این مسابقه با نتیجه بدون گل به پایان برسد.

تساوی بدون گل پرتغال و اتریش + گزارش تصویری پرتغال 0 - اتریش 0 / سایه سنگین حذف، بالای سر یاران رونالدو + گزارش تصویری

ژائو موتینیو به عنوان بهترین بازیکن دیدار پرتغال و اتریش انتخاب شد.

پرتغال 0 - اتریش 0 / سایه سنگین حذف، بالای سر یاران رونالدو + گزارش تصویری

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات