پیشنهاد مایکروسافت: Refresh Windows بدون حذف فایل های شخصی -آکا

1395/03/30

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاترفند نرم افزار ,پیشنهاد مایکروسافت: Refresh Windows بدون حذف فایل های شخصی,[categoriy] پیشنهاد مایکروسافت: Refresh Windows بدون حذف فایل های شخصی

پیشنهاد مایکروسافت: Refresh Windows بدون حذف فایل های شخصی -آکاپیشنهاد مایکروسافت: Refresh Windows بدون حذف فایل های شخصی

آکاایران: پیشنهاد مایکروسافت: Refresh Windows بدون حذف فایل های شخصی

آکاایران: مایکروسافت بطور رسمی برنامه Refresh Windows را منتشر کرد. این برنامه به شما اجازه می دهد که یک نسخه تمیز از ویندوز 10 را بر روی کامپیوتر شخصی خود نصب کنید و خودتان تصمیم بگیرید آیا فایل های شخصی باقی بمانند یا نه؟

چرا شما به این برنامه نیاز دارید در صورتی که نسخه آزمایشی ویندوز10 نصب شده بر روی  کامپیوتر و یا تبلت شما به درستی کار نمی کند و سبب مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری برای شما شده است، این برنامه به شما کمک خواهد کرد بدون از دست دادن فایل های شخصی خود ویندوز خود را دوباره از نو نصب نمایید و اشکالات آن را برطرف کنید.

شما می توانید برنامه Refresh Windows از وب سایت مایکروسافت دانلود کنید. البته محدودیت هایی نیز برای شما وجود دارد در نتیجه سیستم شما باید مجهز به آخرین نسخه ویندوز 10 باشد .

پیشنهاد مایکروسافت: Refresh Windows بدون حذف فایل های شخصی

ترفند نرم افزار -

پیشنهاد مایکروسافت: Refresh Windows بدون حذف فایل های شخصی
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "پیشنهاد مایکروسافت: Refresh Windows بدون حذف فایل های شخصی -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات