بازی مهم ایران در لیگ جهانی والیبال/مصاف تماشایی لوزانو و ولاسکو/ست اول برای ایران

ورزش > والیبال - تیم ملی والیبال ایران در سومین مصافش در لیگ جهانی رودرروی آرژانتین قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛تیم ملی والیبال کشورمان در سومین مصافش در لیگ جهانی ، به مصاف آرژانتین رفت. مصاف شاگردان لوزانو با شاگردان خولیو ولاسکوی بزرگ . ملی پوشان ایران برابر مردی قرار گرفتند که والیبال ایران را تکان داده بود. ولاسکو در دو سال و چند ماه گذشته از آرژانتین، تیمی ساخته که دوباره در قواره بزرگان جهان قرار گرفته و دیگر بازی آنها با ایر ان ،خیلی مصاف ساده ای هم نبود. بازی دو تیم خیلی حساس و نفسگر در ست اولپیش می رفت. ولاسکو تیمش را با استفاده از همه اسمی های سال های اخیر و البته جواد معنوی نژاد استفاده کرده بود ، تا امتیاز 12 تقریبا برابر با حریف پیش می رفت. در این امتیاز ، موسوی شروع به سرویس زدن کرد. ایران با سرویسهای او 15 بر 12 پیش افتادند . در ادامه آرژانتین امتیاز گرفت و بلافاصله ما 16 بر 13 بازی را به وقت استراحت فنی دوم رساندیم.

در ادامه مسابقه ایران با درخشش شهرام معروف ، شهرام محمودی و جواد معنوی نژاد اختلافاتش را با حریف به 4 پوئن رساند. ایران 22 بر 18 پیش بود که ولاسکو درخواست وقت استراحت کرد. وقت استراحتی که 2 امتیاز برای آرژانتینی ها داشت. بلافاصله لوزانو وقت استراحت گرفت و با این وقفه ، ایران امتیاز 23 را گرفت. پالادیوس امتیاز 21 را برای آرژانتین و شهرام امتیاز 24 را برای ما گرفتند و برای بردن این ست فقط یک امتیاز می خواستیم. سباستین سوله آرژانتین را به امتیاز 22 رساند و حالا یک دفاع از بچه ها ایران را پیروز این ست می کرد. معنوی نژاد در این لحظه توانست ایران را پیروز ست اول کند.

4141

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات