بازگشت سه فضانورد از ايستگاه فضايی بين‌المللی + فیلم

سه فضانورد روسی، انگليسی و آمريکايی، پس از پايان مأموريت شش ماهه شان، امروز از ايستگاه فضايی بين‌المللی به زمين بازمی گردند.

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ سه فضانورد روسی، انگليسی و آمريکايی، پس از پايان مأموريت شش ماهه شان، امروز از ايستگاه فضايی بين‌المللی به زمين بازمی گردند. 
فضاپيمای سويوز «تي ام اي - 19 ام» حامل سه فضانورد است که پس از سپری کردن 186 روز در ايستگاه فضايی بين المللی، امروز شنبه به زمين باز می گردند. يوری مالنشکو، فضانورد روس، تيم پيک، فضانورد انگليسی، و تيموتی کوپرا، فضانورد آمريکايی، پس از دست دادن و خداحافظی با سه فضانورد باقی مانده در ايستگاه فضايی بين المللی، وارد فضاپيمای سويوز که در کنار اين ايستگاه پهلو گرفته بود شدند و درِ آن نيز بسته شد که آن را آماده جدا شدن از ايستگاه فضايی بين المللی و سفر بازگشت به کره زمين کرد. اين فضانوردان که شش ماه گذشته را در مدار زمين به سر برده بودند از بازگشت به خانه های خود بسيار خوشحال هستند. 

انتهای پیام/

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "بازگشت سه فضانورد از ايستگاه فضايی بين‌المللی + فیلم" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات