بستری شدن فرهاد قائمی به دلیل عفونت (عکس) -آکا

,[categoriy] بستری شدن فرهاد قائمی به دلیل عفونت

بستری شدن فرهاد قائمی به دلیل عفونت (عکس) -آکابستری شدن فرهاد قائمی به دلیل عفونت (عکس) -آکا

آکاایران: بستری شدن فرهاد قائمی به دلیل عفونت (عکس)

آکاایران: به گزارش آکا ایران فرهاد قائمی با تشدید بیماری و عفونت ریه روز شنبه در بیمارستان بستری شده است و تحت درمان قرار گرفته است.فرهاد قائمی دریافت کننده تیم ملی والیبال به دلیل عفونت ریه در بیمارستان بستری شد. او که نقش بسزایی در موفقیت تیم ملی در انتخابی المپییک داشته است با وجود بیماری

,[categoriy] بستری شدن فرهاد قائمی به دلیل عفونت

به گزارش آکاایران: سرماخوردگی به کمک سرم به میدان رفته و برای پیروزی تیم ملی والیبال کشورمان تلاش کرده است.اما با تشدید بیماری چهار روز پس از مسابقات سرانجام برای درمان به بیمارستان رفت و با تشخیص پزشک بستری شد. فرهاد قائمی (۶ شهریور ۱۳۶۸ در گنبد کاووس) بازیکن والیبال اهل ایران است.وی سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران در رده های نوجوانان و جوانان را دارد.

,[categoriy] بستری شدن فرهاد قائمی به دلیل عفونت

وی در فصل ۹۰–۹۱ با درخشش در تیم هاوش گنبد برای اولین بار به تیم ملی بزرگسالان دعوت شد و با درخشش خود در مسابقات انتخابی المپیک در ژاپن توانست در مسابقات بعدی و مقدماتی لیگ جهانی در ترکیب اصلی تیم ملی باقی بماند. کارشناسان قدرت و سرعت سرویس های او را با شیمیزو بازیکن ژاپنی مقایسه کرده اند.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "بستری شدن فرهاد قائمی به دلیل عفونت (عکس) -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات