از خواص جنجالی آب هویج چه می دانید؟ -آکا

1395/03/29

سایت سلامتطب سنتی و گیاهان دارویی-داروی گیاهی ,[categoriy] از خواص جنجالی آب هویج چه می دانید؟

از خواص جنجالی آب هویج چه می دانید؟ -آکااز خواص جنجالی آب هویج چه می دانید؟ -آکا

آکاایران: از خواص جنجالی آب هویج چه می دانید؟

آکاایران: به گزارش آکا ایران آب هویج خواص بسیاری دارد. برخی می گویند آب هویج بخورید تا چاق شوید و برخی دیگر می گویند آب هویج سم زدا است. کدامیک از این گفته ها حقیقت دارد؟خواص آب هویج غلامرضا کرد افشاری متخصص طب سنتی، گفت: خوردن آب هویج سبب کاهش کلسترول خون می شود.

,[categoriy] از خواص جنجالی آب هویج چه می دانید؟

به گزارش آکاایران: خوردن آب هویج خواص بسیار زیادی دارد و توصیه می شود افراد خوردن آن را در دستور کار قرار دهند. مخلوط آب هویج به همراه شیر برای نرم کردن سینه بسیار مفید است و افراد زمانی که با مشکل سرماخوردگی مواجه می شوند، می توانند آب هویج بخوردند.غلامرضا کرد افشارینویسنده کتاب تغذیه در طب ایرانی

,[categoriy] از خواص جنجالی آب هویج چه می دانید؟

اسلامی با اشاره به تاثیر آب هویج بر چاقی افراد خاطرنشان کرد: افرادی که می خواهند چاق شوند، صبحانه آب هویج بخورند. البته این را هم فراموش نکنید که، مصرف آب هویج در صبح به صورت ناشتا مواد سمی را از خون شما خارج می کند.این متخصص طب سنتی با ارائه توصیه ای به افراد مبتلا به آسم اظهارکرد: کسانی که به بیماری آسم مبتلا هستند و یا گرفتگی صدا دارند آب هویج بخورند.

از خواص جنجالی آب هویج چه می دانید؟

طب سنتی و گیاهان دارویی-داروی گیاهی -

از خواص جنجالی آب هویج چه می دانید؟
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "از خواص جنجالی آب هویج چه می دانید؟ -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات