طرح دعوی علیه گوگل، توییتر و فیس بوک بدلیل حمایت از افراط گران -آکا

1395/03/29

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاترفند نرم افزار ,طرح دعوی علیه گوگل، توییتر و فیس بوک بدلیل حمایت از افراط گران,[categoriy] طرح دعوی علیه گوگل، توییتر و فیس بوک بدلیل حمایت از افراط گران

طرح دعوی علیه گوگل، توییتر و فیس بوک بدلیل حمایت از افراط گران -آکاطرح دعوی علیه گوگل، توییتر و فیس بوک بدلیل حمایت از افراط گران

آکاایران: طرح دعوی علیه گوگل، توییتر و فیس بوک بدلیل حمایت از افراط گران

آکاایران: پدر یکی از قربانیان که، در طول حملات تروریستی در پاریس درگذشته است، از سه کمپانی توییتر، گوگل و فیس بوک جهت کمک به ترویج فعالیت های سازمان های رادیکال در این شبکه ها شکایت کرد.

رینالدو گونزالس، بلافاصله پس از حادثه، و کشته شدن دخترش در جنایت تروریستی، تصمیم به حضور در دادگاه و شکایت گرفته است. در حال حاضر تنها شاکی این شرکتها در این رابطه گونزالس می باشد و دادگاه در حال بررسی پرونده وی است.

به گزارش آکاایران: به گفته وی، دخترش نوآمی، دائما در حال تماشا و خواندن مطالبی در اینترنت بوده است و به دلیل مجازی بودن این صفحات فرزندان دائما با افرادی به صورت آنلاین چت می کنند که ممکن است جز گروهک های افراط گرا باشند و آن ها را گمراه کنند.

  آنها با تبلیغ ها ی خود سبب ایجاد هیجان در جوانان خواهند شد و آنها را مجبور به انجام مقاصد خود خواهند کرد.

با توجه به صحبت های شاکی، شبکه توییتر، گوگل و فیس بوک بدون هیچ مرزی به گروهک های خاص اجازه ثبت نام در این شبکه ها را می دهد که در نهایت منجر به انتشار فیلم و عکس های افراط گرایانه می شود همچنین درتوییتر براحتی فیلم ، تبلیغات و عکس های کارهای ددمنشانه آنان آپلود می شود و یوتیوب به هیچ وجه محتوای آنان را مغایر با اعمال ضد بشری نمی داند.

طرح دعوی علیه گوگل، توییتر و فیس بوک بدلیل حمایت از افراط گران

ترفند نرم افزار -

طرح دعوی علیه گوگل، توییتر و فیس بوک بدلیل حمایت از افراط گران
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "طرح دعوی علیه گوگل، توییتر و فیس بوک بدلیل حمایت از افراط گران -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات