فتح‌الله‌زاده: آنهایی که در باشگاه استقلال شیطنت می‌کنند بدانند روسیاهی به زغال می‌ماند

95/03/29 - 16:16

شماره: 13950329001170

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/ETUBBJ کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: هواداران استقلال بدانند من اگر هر کاری کردم براساس قانون بوده و مطمئن باشید روسیاهی به زغال می‌ماند.

خبرگزاری فارس: فتح‌الله‌زاده: آنهایی که در باشگاه استقلال شیطنت می‌کنند بدانند روسیاهی به زغال می‌ماند

علی فتح‌الله‌زاده در واکنش به اینکه وزارت ورزش از او و محمد رویانیان مدیرعامل اسبق پرسپولیس بابت خرج‌های میلیاردی در زمان مدیریت‌شان شکایت کرده به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: فتح‌الله‌زاده مرد قانون است و هرگز کار غیرقانونی نمی‌کند. هر کاری کرده‌ام براساس مصوبات هیات‌مدیره بوده است. باز هم می‌گویم اگر دوباره مدیرعامل استقلال شوم بازیکن بزرگ می‌گیرم چون تیم بزرگ با این هواداران بزرگ بازیکن بزرگ می‌خواهد و هواداران بازیکنان این چنینی را دوست دارند.

وی افزود: باز هم می‌گویم اگر اقدام به هر کالی کرده‌ام براساس قانون بوده و دوستان بازرسی کل کشور هم کار غیرقانونی نکردند و باشگاه‌ها را طبق وظایف خود رصد می‌کنند که البته در سال‌های گذشته هم سوءتفاهم پیش آمده اما من مثل یک شهروند ایرانی همیشه موظف بوده‌ام که پاسخگوی آنها باشم.

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: آنهایی که می‌گویند ما خرج میلیاردی کرده‌ایم و بازیکن میلیاردی گرفته‌ایم شاید در جریان نبودند. یک سال از طرف فدراسیون برای جذب فدراسیون سقف در نظر گرفته شد و باشگاه‌ها حق نداشتند از سقف قانونی پا را فراتر بگذارند. بگذریم از اینکه سقف قراردادها خودش غیرقانونی بود و یک تصمیم سلیقه‌ای اما همان سال فدراسیون برای 4 تیمی که در لیگ قهرمانان حضور داشتند این مجوز را داده بود که بالاتر از سقف قرارداد ببندند و من طبق همین تصمیم رفتار کردم و براساس همان هم پاسخگو هستم. آنهایی که اکنون در باشگاه استقلال شیطنت کرده و برخی کارهای غیرانسانی را انجام می‌دهند این پیغام را می‌دهم که زمستان می‌رود و روسیاهی به زغال می‌ماند.

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: من نمی‌گویم بازیکن میلیاردی نگرفته‌ام اما در دو سه سال آخری که حضور داشتم به ترتیب سال اول قهرمان لیگ، سال دوم قهرمان جام حذفی و سال سوم در بین 4 تیم آسیا قرار گرفتیم پس من اگر خرج کردم نتیجه‌ هم گرفتم اما آنهایی که بیشتر از ما خرج کردند و نتیجه نگرفته‌اند چه بگویند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/ETUBBJ

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات