تکذیبه شدیداللحن خونه به خونه

سرمربی و مدیران خونه به خونه از انتشار یک لینک جعلی را که حکایت از مصاحبه علیرضا مرزبان علیه تیم نساجی مازندران داشت، شکایت خواهند کرد.

ورزش سه: سرمربی و مدیران خونه به خونه از انتشار یک لینک جعلی را که حکایت از مصاحبه علیرضا مرزبان علیه تیم نساجی مازندران داشت، شکایت خواهند کرد.

در این خبر تلگرامی حرف هایی به سرمربی خونه به خونه نسبت داده شده که حقیقت ندارد. مرزبان در این باره به خبرنگار ما گفت: من به همه تیم های فوتبال ایران احترام می گذارم بخصوص نساجی که هم استانی ماست و یکی از تیم های ریشه دار و با هویت فوتبال ایران محسوب می شود و طبعا همه ما علاقمند به فعالیت این تیم در بهترین شرایط هستیم.

همچنین قاسم حسن زاده مالک خونه به خونه هم در این باره گفت: آنچه که به خونه به خونه نسبت داده شده تلاشی است برای ایجاد تفرقه بین هواداران ما و نساجی اما مردم هوشیارتر از این هستند که تحت تاثیر این حرف ها قرار بگیرند. ما به سهم خودمان از منتشرکننده گان این خبر جعلی شکایت خواهیم کرد.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "تکذیبه شدیداللحن خونه به خونه" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات