مهارت و هنرنمایی یک دختر 18 ساله در گریم سینمایی +تصاویر -آکا

1395/03/29

سایت سرگرمیجالب انگیز

آکاایران: “اما پیکلز” ۱۸ ساله با انتشار تصاویری از خودش نشان داد چه مهارت فوق العاده ای در زمینه گریم سینمایی دارد. تصاویر منتشر شده از وی در یوتویوب تا کنون بیش از ۱٫۵ میلیون بازدیدکننده داشته است.

,[categoriy] مهارت و هنرنمایی یک دختر 18 ساله در گریم سینمایی تصاویر

مهارت و هنرنمایی یک دختر 18 ساله در گریم سینمایی +تصاویر -آکامهارت و هنرنمایی یک دختر 18 ساله در گریم سینمایی +تصاویر -آکا

آکاایران: مهارت و هنرنمایی یک دختر 18 ساله در گریم سینمایی +تصاویر

به گزارش آکاایران: این دختر نوجوان سابقا به قدری خجالتی بود که از حضور در جمع وحشت داشت و حتی نمیتوانست در کلاس درس به سوالات معلمان پاسخ دهد. اما او اکنون به یک پدیده اینترنتی تبدیل شده است. بیش از ۱٫۵ میلیون نفر شاهد تصاویر وی بوده اند که درآنها خود را به هر شکلی گریم کرده است. ازشخصیتهای معروف سینمایی چون ادوارد دست قیچی با بازی جانی دپ تا شکل کتی پری و حتی اشخاص اساطیری در فیلمهای تخیلی.
او در مصاحبه اش گفته است از دو سال پیش که خجالتی بودنش در زندگی اش تاثیر بدی گذاشته بود شروع به هنرنمایی در اینترنت کرد و این کار باعث شد وی اندک اندک اعتماد به نفس از دست رفته اش را باز یابد. او میگوید اکنون به راحتی در مقابل دوربین به صورت آنلاین با دیگران ارتباط برقرار میکند و به این ترتیب بر ترس خود غلبه پیدا کرده است.
وی میگوید اولین بار از تکنیکهای آرایشی برای کوچک کردن بینی اش که فکر میکرد کمی بزرگ است استفاده کرد. او از ۵ سال پیش کارش را به صورت حرفه ای آغاز کرده است و یک سال است در یوتویوب یک شبکه اختصاصی دارد.
او اکنون در این شبکه مجازی خیلی موفق است و حتی از این طریق در آمد هم داشته است. او امیدوار است روزی بتواند به صورت کاملا تخصصی در تلویزیون و سینما فعالیت کند.

,[categoriy] مهارت و هنرنمایی یک دختر 18 ساله در گریم سینمایی تصاویر ,[categoriy] مهارت و هنرنمایی یک دختر 18 ساله در گریم سینمایی تصاویر ,[categoriy] مهارت و هنرنمایی یک دختر 18 ساله در گریم سینمایی تصاویر ,[categoriy] مهارت و هنرنمایی یک دختر 18 ساله در گریم سینمایی تصاویر ,[categoriy] مهارت و هنرنمایی یک دختر 18 ساله در گریم سینمایی تصاویر ,[categoriy] مهارت و هنرنمایی یک دختر 18 ساله در گریم سینمایی تصاویر ,[categoriy] مهارت و هنرنمایی یک دختر 18 ساله در گریم سینمایی تصاویر ,[categoriy] مهارت و هنرنمایی یک دختر 18 ساله در گریم سینمایی تصاویر ,[categoriy] مهارت و هنرنمایی یک دختر 18 ساله در گریم سینمایی تصاویر ,[categoriy] مهارت و هنرنمایی یک دختر 18 ساله در گریم سینمایی تصاویر ,[categoriy] مهارت و هنرنمایی یک دختر 18 ساله در گریم سینمایی تصاویر مهارت و هنرنمایی یک دختر 18 ساله در گریم سینمایی تصاویر

جالب انگیز -

مهارت و هنرنمایی یک دختر 18 ساله در گریم سینمایی تصاویر
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "مهارت و هنرنمایی یک دختر 18 ساله در گریم سینمایی +تصاویر -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات