درمان بی خوابی با شیر و چای بابونه -آکا

1395/03/29

سایت سلامتمقالات پزشکی و بهداشتی ,درمان بی خوابی,شیر و چای بابونه,بی خوابی شبانه,[categoriy] درمان بی خوابی با شیر و چای بابونه

درمان بی خوابی با شیر و چای بابونه -آکادرمان بی خوابی,شیر و چای بابونه,بی خوابی شبانه,علت بی خوابی,روشهای درمان بی خوابی,اختلالات خواب,خوابیدن صحیح,طب سنتی و درمان بی خوابی

آکاایران: درمان بی خوابی با شیر و چای بابونه

آکاایران: درمان بی خوابی با شیر و چای بابونه ,درمان بی خوابی,شیر و چای بابونه,بی خوابی شبانه,[categoriy] درمان بی خوابی با شیر و چای بابونه

در حالی که استفاده از کافئین و مواد قندی در ساعت های منتهی به خواب شبانه می تواند مانع از خوابیدن شود، اما مواد مغذی دیگری وجود دارند که برای قبل از خواب مناسب هستند و می توانند به شکل گیری عضله ها کمک کنند، در ثبات قند خون موثر باشند و چربی های بدن را بسوزانند.

به گزارش آکاایران: به گزارش آکا ایران به نقل از سلامتیسم، در حالی که استفاده از کافئین و مواد قندی در ساعت های منتهی به خواب شبانه می تواند مانع از خوابیدن شود، اما مواد مغذی دیگری وجود دارند که برای قبل از خواب مناسب هستند و می توانند به شکل گیری عضله ها کمک کنند، در ثبات قند خون موثر باشند و چربی های بدن را بسوزانند.

یک لیوان شیر (گرم یا سرد) با توجه به تریپتوفان و کلسیم درون آن، می تواند به شما کمک کند تا راحت بخوابید. خواب بیشتر و بهتر به شما کمک می کند تا در روز بعدی، خیلی کمتر دچار هوس های غذایی شوید و از همین طرق، مانع از افزایش وزن شما می شود. زنانی که ورزش می کنند باید بیشتر از دیگران به نوشیدن شیر قبل از خواب شبانه دقت کنند، چون پروتئین خاصی به نام کازئین در شیر وجود دارد که می تواند به شکل گیری عضله ها در طول شب کمک کند.

چای بابونه، یکی از چای های خواب آور است که سطح گلیسین را در بدن افزایش می دهد. گلیسین، نوعی انتقال دهنده عصبی است که باعث تمدد اعصاب می شود و مثل نوعی آرام بخش عمل می کند. البته بابونه، ویژگی های مهم دیگری هم دارد. بابونه، حرارت مرکزی بدن را افزایش می دهد و واکنش بدن برای خنک کردن خودش را برانگیخته می کند که درنهایت به خواب آلودگی منجر می شود. بابونه با کنترل قند خون بهتر و کاهش وزن بیشتر مرتبط است. البته یادتان باشد که نباید از چای های کافئین دار برای دم کردن بابونه استفاده کنید.
سلامت نیوز

درمان بی خوابی با شیر و چای بابونه

مقالات پزشکی و بهداشتی -

درمان بی خوابی با شیر و چای بابونه
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "درمان بی خوابی با شیر و چای بابونه -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات