رویانیان: پرونده ام را افرادی به دادگاه داده اند که خودشان هم بازیکن میلیاردی می خرند

ورزش > مدیریت ورزش - محمد رویانیان گفت: اگر خریدن بازیکن میلیاردی جرم است، چرا خود آقایان در حال خرید بازیکن میلیاردی هستند؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمد رویانیان مدیرعامل سابق پرسپولیس که به دادسرای کارکنان دولت احضار شده درباره این موضوع می گوید: «اخیرا بازپرس شعبه کارکنان دولت در تماسی از من خواست برای ادای توضیحات درباره خریدهای گران قیمت میلیاردی به باید بروم و از خودم دفاع کنم. آقای فتح الله زاده هم دقیقا به همین دلیل احضار شدند و فکر کنم یک جلسه توضیحاتی هم دادند. اتهام مان هم این است که چرا بازیکن گرانقیمت بیشتر از یک میلیارد تومان برای این دو تیم خریدیم. حالا اگر واقعا خریدن بازیکن میلیاردی جرم است، چرا این آقایانی که پرونده ما را به دادگاه کارکنان دولت داده اند، خودشان دارند بازیکن 2 و 2.5 میلیاردی می خرند؟ اگر این خریدها جرم است ، چرا خودشان چنین خریدهایی کرده اند.»
او ادامه داد: «چند شب پیش با یکی از دوستان نزدیک به مدیریت پرسپولیس بودیم ، از او پرسیدم مگر به فلان ملی پوش بیشتر از 1.2 میلیارد ما را داده اند؟ خنده خاصی کرد. گفت برو بالا!»
رویانیان گفت: «آقایان که دوره ما همه کار کردید تا مانع از کارمان شوید. قیمت دلار که نسبت به دو سال قبل کمتر هم شده است. اگر ما جنایت و گناه کرده بودیم که بازیکن میلیاردی خریدیم، پس چرا خودتان دارید بازیکن 2 میلیاردی و 3 میلیاردی می خرید؟ چرا پس پرونده های خودتان را به دادسرا نمی فرستید؟ بازیکن گران خریدن برای خودتان ایرادی ندارد و فقط برای ما که داشتیم خودمان درآمدزایی می کردیم ، جرم است؟ فقط زورتان به من و فتح الله زاده می رسید؟»
43 43

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات