این زن مالک شرکت نفتی و پولدارترین زن سیاه پوست است + عکس -آکا

1395/03/29

سایت سرگرمیجالب انگیز

آکاایران: اظهارات یک مجله اقتصادی نیجریه عنوان پولدارترین زن سیاه پوست دنیا بعد از مدتهای طولانی از “اپرا وینفری” به یک زن سرمایه دار نیجریه ای رسید. خانم “فلوروفشو آلاکیجا” یک زن ۶۱ ساله نیجریه ای است که دارای سرمایه ای ۳٫۲ میلیارد دلاری است که این مبلغ حدود ۵۰۰ میلیون دلار بیش از سرمایه ۲٫۷ میلیارد دلاری اپرا وینفری است.

,[categoriy] این زن مالک شرکت نفتی و پولدارترین زن سیاه پوست است عکس

این زن مالک شرکت نفتی و پولدارترین زن سیاه پوست است + عکس -آکااین زن مالک شرکت نفتی و پولدارترین زن سیاه پوست است + عکس -آکا

آکاایران: این زن مالک شرکت نفتی و پولدارترین زن سیاه پوست است + عکس

او بنیانگذار و مالک شرکت نفتی “فامفا” ست که ۶۰ در صد سود خالص این شرکت نفتی متعلق به این خانم است. این شرکت روزانه ۲۰۰ هزار بشکه نفت تولید میکند  که ارزشی معادل ۶٫۴۴ میلیارد دلار دارد. وی همچنین یک طراح مد است و در کارهای خیریه زیادی سهیم  میباشد. وی متاهل و دارای ۴ فرزند پسر و یک نوه میباشد. او خانه ای ۱۰۰ میلیون دلاری و یک جت اختصاصی ۴۶ میلیون دلاری دارد.

به گزارش آکاایران: او در خانواده ای ثروتمند متولد شد و کارش را از دهه ۷۰ میلادی به عنوان منشی یک بانک دولتی آغاز کرد اما اکنون یکی از موفقترین تاجران بین المللی است . در سال ۲۰۰۰ در زمینهای موروثی اش که از پدرش به او ارث رسیده بود نفت پیدا شد و بعد از کشمکشهای فراوان با دولت  او موفق شد حدود ۹۰ در صد از سهام اصلی این شرکت را به دست گیرد و بقیه آن به دولت نیجریه تعلق دارد . در حال حاضر همسر و پسرانش این شرکت را اداره میکنند.

این زن مالک شرکت نفتی و پولدارترین زن سیاه پوست است عکس

جالب انگیز -

این زن مالک شرکت نفتی و پولدارترین زن سیاه پوست است عکس
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "این زن مالک شرکت نفتی و پولدارترین زن سیاه پوست است + عکس -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات