سوریه آزادسازی فلوجه را تبریک گفت

دولت سوریه در پیامی، پیروزی ارتش عراق و آزادسازی شهر «فلوجه» از دست داعش را به ملت و دولت عراق تبریک گفت.

خبرگزاری فارس: دولت سوریه در پیامی آزادسازی شهر فلوجه را به ملت و دولت عراق تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری «سانا» سوریه، یک منبع در وزارت خارجه سوریه گفت که دولت سوریه این پیروزی را به عراقی‌ها تبریک می‌گوید و پیروزی دولت و ملت عراق در آزادسازی فلوجه و پاکسازی آن از لوث وجود تروریست‌ها گامی مهم در مسیر از بین بردن داعش و سایر گروه‌های تروریستی در عراق، سوریه  منطقه به شمار می‌رود.

این منبع همچنین افزود، این دستاورد بزرگ به فضل جان فشانی‌ها و از خودگذشتگی‌های ارتش عراق و نیروهای بسیج مردمی محقق شده است تا مانعی باشد برای وحشی‌گری‌های گروه تروریستی داعش علیه ملت عراق.

این منبع تأکید کرد که سوریه یقین دارد که جنگ علیه تروریسم در هر دو طرف مرزهای عراق و سوریه یک بوده و دولت سوریه برای هرگونه همکاری در این مسیر مبارزه با داعش، آمادگی کامل دارد.

نیروهای ارتش و بسیج مردمی عراق جمعه (دیروز) توانستند شهر فلوجه را آزاد کنند و «حیدر العبادی» نخست وزیر عراق اعلام کرد که فلوجه به آغوش وطن بازگشته و تنها برخی محورها این شهر آزاد نشده است و آن‌ها نیز به زودی آزاد خواهد شد.

وزارت خارجه ایران نیز در پیامی این پیروزی را به ملت و دولت عراق تبریک گفت.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "سوریه آزادسازی فلوجه را تبریک گفت" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات