طرح جدید چراغ نوتیفیکیشن سامسونگ

چراغ‌های LED نوتیفیکیشن در اغلب گوشی‌های اندرویدی این سالها خودنمایی می‌کنند. شرکت سامسونگ معتقد است می‌تواند طرح این چراغ‌ها را با ویژگی جدیدی به نام «Smart Glow» بهبود دهد.

مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: چراغ‌های LED نوتیفیکیشن در اغلب گوشی‌های اندرویدی این سالها خودنمایی می‌کنند. شرکت سامسونگ معتقد است می‌تواند طرح این چراغ‌ها را با ویژگی جدیدی به نام «Smart Glow» بهبود دهد.

سامسونگ برای چراغ نوتیفیکیشن طرح جدیدی دارد

این طرح جدید به شکل کلی از یک حلقه LED چندرنگه تشکیل شده که دور دوربین گوشی قرار دارد. ظاهرا این حلقه به‌زودی در گوشی‌های سامسونگ خودنمایی خواهد کرد، احتمالا اولین بار هم در گلکسی J2 مدل سال ۲۰۱۶ به کار گرفته خواهد شد.

کاربران می‌توانند این نور جدید را با توجه به تماس‌ها و اپ‌ها به رنگ دلخواه خود تنظیم کنند. به این شکل وقتی گوشی به پشت هم باشد کاربر متوجه نوتیفیکیشن‌های خود می‌شود. این چراغ هنگامی که باتری گوشی رو به تمام شدن باشد هم روشن می‌شود. این طرح جدید هنگام سلفی گرفتن هم به کارتان می‌آید، در واقع وقتی با دوربین پشتی گوشی بخواهید سلفی بگیرید هنگامی که در میدان دید دوربین قرار گرفتید رنگ چراغ آبی می‌شود.

در شرایطی که گوشی‌های هوشمند هر روز بیشتر به هم شبیه می‌شوند و سخت‌افزارها هم تا حد زیادی با هم مشابهت دارند، تفاوت‌ها خود را در چیزهای کوچکی مثل همین Smart Glow نشان می‌دهند.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "طرح جدید چراغ نوتیفیکیشن سامسونگ" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات