رکورد سوئد و زلاتان در تاریخ مسابقات یورو

آمار بد سوئد در دو بازی ابتدایی‌اش در مسابقات یورو ۲۰۱۶، سبب ثبت رکوردی جدید در تاریخ این رقابت‌ها شده است.

خبرگزاری تسنیم: تیم ملی سوئد در مجموع دو بازی اول خود در مرحله گروهی مسابقات یورو 2016 در تقابل با تیم‌های جمهوری ایرلند و ایتالیا، هیچ شوتی در چارچوب حریفانش نزده است. شاگردان اریک همرن پس از شکست مقابل ایتالیا در حالی که تنها یک امتیاز دارند باید در بازی آخر خود مقابل تیم دوم رده‌بندی اخیر فیفا یعنی بلژیک، حتماً پیروز شوند تا امیدهای خود برای صعود از این گروه را زنده نگه دارند.

یاران زلاتان در این دو بازی به لحاظ تهاجمی آمار خوبی نداشتند. تیم ملی سوئد در دو بازی اخیر خود حتی یک شوت هم درون چارچوب نداشته است که رکوردی جدید محسوب می‌شود. سوئد اولین تیمی است که پس از سال 1980، در دو بازی ابتدایی خود موفق به زدن شوت در چارچوب حریفانش نشده است.

این تیم که در سال های 2008 و 2012 هم موفق به صعود از گروه خود در رقابت های یورو نشده بود، پس از هنریک لارسن و فردریک لیونبرگ، بازیکنان سابق بارسلونا و آرسنال هنوز نتوانسته است زوج خوبی در خط حمله خود در کنار ابراهیموویچ داشته باشد.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "رکورد سوئد و زلاتان در تاریخ مسابقات یورو" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات