اسرار ناگفته ی هتل ها که باید از آنها مطلع باشید+تصاویر

بسیاری از هتل ها، اسراری دارند که مشتریان باید آنرا بدانند تا بتوانند آگاهانه عمل کنند.

 اسرار هتل ها 
 معمولا هتل ها در راستای جلب رضایت مشتری، کارهای بهتری را نسبت به خطوط هوایی انجام می دهند. با این حال بسیاری از هتل ها، اسراری دارند که مشتریان باید آنرا بدانند تا بتوانند آگاهانه عمل کنند.

 اسرار ناگفته ی هتل ها که باید از آنها مطلع باشید


1. وای فای گران با سرعت پایین
بسیاری از مسافران هستند که به محض اینکه متوجه میشوند هتل دارای وای فای نیست، آنجا را ترک می کنند تا در هتل دیگری اقامت داشته باشند.اما خوب است بدانیدکه سرعت ایترنت در اکثر هتل ها بسیار پایین است و هزینه ی ان به طرز سرسام اوری بالاست.مطمئنا اگر از هزینه ی ان مطلع شوید دیگر خواهان وای فای نخواهید بود.

2. هزینه ی غیر منطقی پارکینگ

اسرار ناگفته ی هتل ها که باید از آنها مطلع باشید


هیچکس نباید انتظار پارکینگ رایگان در یک هتل را داشته باشد.اما برخی از هتل ها نیز به ندرت یافت می شوند که دارای پارکینگ رایگان هستند .باید بدانید که در غیر این صورت ، هزینه ی پارکینگ نیز در هتل ها به طرز غیر قابل منتظره ای بالا هستند.

3. عدم پاسخگویی در رابطه با آب و هوا

اسرار ناگفته ی هتل ها که باید از آنها مطلع باشید


باید خیلی بد شانس باشید که به محض ورود به هتل به تغییر ناگهانی آب وهوا روبرو شوید و هتل نیز در رابطه با گرمای زیاد و یا سرما، پاسخگو نباشد. البته همه ی هتل ها اینگونه نیستند. در برخی هتل ها علاوه بر وجود سیستم تهویه، شما به پنجره نیز دسترسی دارید.


4. محل و نمای اغراق آمیز

اسرار ناگفته ی هتل ها که باید از آنها مطلع باشید


معمولا در بروشور ، تبلیغات و توضیحات آنلاین سایتها در مورد محل هتل و نمای آن به طرز اغراق آمیزی صحبت می شود.طوری که بتواند برای مسافر جذاب و فریبنده باشد.اما باید بدانید که در اصل اینگومه نیست.گول تبلیغات و ظاهر را نخورید.همین که هتل دارای امکانات خوبی باشد و به مرکز خرید ، مرکز شهر و سیستم حمل و نقل نزدیک باشد، کافیست.

5. مقابله با ساس

اسرار ناگفته ی هتل ها که باید از آنها مطلع باشید


بله ، هتل ها گاهی اوقات، ساس ها را در خود پناه می دهند و این مشکل در سال های اخیر بیشتر نیز شده است.این موجودات کوچک که به سختی نیز دیده می شوند می توانند مشکلات زیادی را به وجود بیاورند. پس اولین کاری که بعد از ورود به اتاق باید انجام دهید، بررسی برای وجود این مهمانان نا خوانده است.

6. قیمت های بالا

اسرار ناگفته ی هتل ها که باید از آنها مطلع باشید


معمولا هنگام برگزاری رویدادهای بزرگ مانند جام جهانی ، بازی های المپیک و ... نرخ هتل ها نیز افزایش می یابد. این امری کاملا طبیعی است که با توجه به تغییر در عرضه و تقاضا، در نرخ هتل ها نیز تغییراتی ایجاد شود. پس برای دستیابی به بهترین قیمت از چندین جا قیمت بگیرید و با هم مقایسه کنید.

کوله پشتی

اخبار مرتبط:

آداب هتل: اصطلاحات، نکات عمومی و ایمنی

نکات بسیار مهم برای جلوگیری از گرفتار شدن به دام حشرات در هتل+تصاویر

نکات مهمی که برای انتخاب هتل خوب باید بدانید!!

نکاتی مهم برای کم کردن هزینه های هتل و اقامت

نکات مهمی که قبل از رزرو هتل بهتر است بدانید!!!

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "اسرار ناگفته ی هتل ها که باید از آنها مطلع باشید+تصاویر" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات