آسیب‌شناسی آموزش دانشگاهی سینما در ایران/اساتید سینما می گویند ایراد کجاست؟

فرهنگ > سینما - دومین نشست از سلسله نشست‌های پژوهشی مدرسه ملی سینمای ایران با موضوع «آسیب‌شناسی آموزش دانشگاهی سینما در ایران» برگزار می‏‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این سلسله نشست­‌ها به پژوهش­هایی اختصاص دارد که با نظارت دفتر مطالعات سازمان امور سینمایی و همکاری مدرسه ملی سینمای ایران و دانشکده مطالعات جهانِ دانشگاه تهران در سال‌های 1393 و 1394 با رویکرد میان­ رشته‌­ای انجام پذیرفته‌­اند.

در این نشست که براساس پژوهشی با همین عنوان نوشته فرشاد عسگری‌کیا (عضو هیات علمی دانشگاه سوره) برگزار می‌شود، دکتر احمد الستی (عضو هیات علمی دانشگاه تهران)، دکتر امیرحسن ندایی (عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس)، دکتر مهدی رحیمیان (عضو هیات علمی دانشکده صداوسیما) و دکتر حمید دهقانپور (عضو هیات علمی دانشگاه هنر)، به نمایندگی از دپارتمان‌های دانشگاه‌های مختلف سینمایی در کشور درباره مسایل مربوط به آموزش دانشگاهی سینما در ایران به بیان دیدگاه‌های خود خواهند پرداخت.

این نشست که ورود به آن برای عموم آزاد است با اجرای رامتین شهبازی از ساعت 17:30 الی 20 روز دوشنبه 31 خرداد 1395 در محل مدرسه ملی سینمای ایران واقع در سه راه اقدسیه، خیابان موحد دانش، کوچه نیلوفر، پلاک 3 برگزار خواهد شد.

58241

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات