۵ اذان با صوت جديد فردا رونمايی می‌شود

راديو قرآن يكشنبه ۳۰ خردادماه از پنج اذان جديد مصوب كه به تازگی از سوی شورای عالی قرآن مجوز پخش را دريافت كرده اند، در بيست و چهارمين دوره نمايشگاه بين المللی قرآن رونمايی می كند.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : همزمان با ماه مبارك رمضان و برگزاي بيست و چهارمين دوره نمايشگاه بين المللي قرآن، پنج اذان كه با نواي ملكوتي پنج تن از قاريان و استادان قرآن كريم اجرا شده و پس از طي كردن مراحل نظارت و تصويب، موفق به دريافت مجوز از سوي شوراي عالي قرآن شده اند، از سوي شبكه راديويي قرآن رونمايي مي شود.

اين پنج اذان شامل اجراي استادان شيخ محمد طوخي به عنوان اذان دوم مصوب، محمدحسين سبزعلي به عنوان اذان دوم مصوب، محمود لطفي نيا به عنوان اذان اول مصوب، رحيم خاكي به عنوان اذان اول مصوب و علي قاسم آبادي نيز به عنوان اذان اول مصوب، مي باشند.

مراسم رونمايي از اين اذان هاي جديد روز يكشنبه مورخ ۳۰ خرداماه ساعت ۱۹ در نمايشگاه بين المللي قرآن كريم و با حضور موذنان، استادان، قاريان، مديران راديو قرآن و شوراي عالي قرآن، مسئولان ارشد رسانه ملي و جمعي از جامعه قرآني كشور و اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.

فايل صوتي اين اذان هاي جديد همزمان با رونمايي در كانال تلگرام راديو قرآن به نشاني @sedayequran نيز قرار خواهد گرفت.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "۵ اذان با صوت جديد فردا رونمايی می‌شود" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات