سامسونگ به جنگ گوگل و آمازون می‌رود

سامسونگ شرکت Joyent که در زمینه‌ی تولید نرم‌افزارهای ابری خصوصی و ارایه‌ی خدمات عمومی در زمینه‌ی زیر ساخت‌های فناوری‌های ابری فعالیت می‌کند را خرید.

مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: سامسونگ شرکت Joyent که در زمینه‌ی تولید نرم‌افزارهای ابری خصوصی و ارایه‌ی خدمات عمومی در زمینه‌ی زیر ساخت‌های فناوری‌های ابری فعالیت می‌کند را خرید. با تکنولوژی‌های شرکت Joyent می‌توان نرم‌افزارهای مختلفی در حوزه‌ی تکنولوژی‌های ابری ساخت که این ویژگی‌ها می‌توانند سامسونگ را به رقیب جدید گوگل، آمازون و مایکروسافت تبدیل کند.

سامسونگ با خرید Joyent به جنگ گوگل و آمازون می‌رود

البته سامسونگ با تایید این خبر، نگفت که Joyent را با چه قیمتی خریداری کرده؛ اما گفته که این شرکت همچنان به شکل مستقل به فعالیت‌های خودش ادامه می‌دهد. این خرید باعث می‌شود که شرکت Joyent بتواند حضور خودش در حوزه‌های مختلف را بیشتر کند که این موضوع سامسونگ را به شرکتی تبدیل خواهد کرد که تاثیر بیشتری در دنیای تکنولوژی خواهد گذاشت.

«اسکات هموند» (Scott Hammond) مدیرعامل Joyent دراین‌باره گفته:” تا قبل از این ما در یک زمینه ضعف داشتیم و آن هم عدم تاثیرگذاری کافی بود. الان ما نه تنها می‌توانیم فعالیت‌های خودمان را بیشتر کنیم، بلکه تاثیرگذاری بیشتری در این زمینه خواهیم داشت.”

اکنون سرویس‌های Amazon Web Services، Microsoft Azure و Google Cloud Platform به عنوان سه سرویس اصلی در زمینه‌ی تکنولوژی‌های ابری به حساب می‌آیند. سامسونگ با خرید Joyent هم می‌تواند تاثیرگذاری خودش در حوزه‌ی تکنولوژی‌های ابری را افزایش دهد.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "سامسونگ به جنگ گوگل و آمازون می‌رود" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات