کارخانه: همه از قدرت ایران آگاه هستند

کارشناس والیبال ایران گفت: تا زمانی که ملی پوشان نتایج 2 بازی خود را مقابل حریفان از یاد نبرند بازهم می‌بازیم.

خبرگزاری میزان: مصطفی کارخانه در مورد شرایط تیم ملی والیبال اظهار داشت: ملی پوشان در بازی با امریکا نسبت دیدار اول بهتر و قدرتمند ظاهر شدند اما همچنان آثار خستگی در آنها دیده می‌شد البته ناگفته نماند که ما در ابتدای کارمان در لیگ جهانی به 2 تیم قدرتمند و مدعی که شکست‌شان کار راحتی نبود خوردیم و این موضوع تا حدودی بازیکنان را تحت تاثیر قرار داد.

وی ادامه داد: بازیکنان ایران در دیدار مقابل آمریکا هنوز باخت مقابل برزیل را فراموش نکرده بودند و این موضوع شادابی آنها را تا حد زیادی کاهش داده بود و آن انگیزه و هیجان در بین بازیکنان دیده نمی‌شد.

کارشناس والیبال افزود: نباید نوع حضور ایران در این دوره از مسابقات لیگ جهانی را با دوره‌های گذشته مقایسه کرد چرا که در گذشته ما برای رقبای خود ناشناخته بودیم اما هم‌اکنون آنها به خوبی با قدرت والیبال ایران آشنا هستند و می‌دانند کوچکترین غفلت به منزله از دست دادن پوئن است، به همین علت هر زمان که تیم آمریکا در بازی شب گذشته موفق به امتیازآوری می‌شد سرمربی و شاگردان خوشحالی می‌کردند و جشن می‌‌گرفتند.

تیم ملی ایران در آخرین بازی از هفته نخست لیگ جهانی بامداد فردا در حالی مقابل تیم ملی آرژانتین صف‌آرایی می‌کند که در 2 بازی گذشته خود نتیجه را به رقبایش (آمریکا و برزیل) واگذار کرده و تنها یک ست از آمریکا گرفته است.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "کارخانه: همه از قدرت ایران آگاه هستند" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات