وقتی غیبت قائمی احساس می‌شود

تیم ملی والیبال ایران لیگ جهانی را در شرایطی خاص و سخت آغاز و تاکنون 2 باخت را به ثبت رسانده است.

خبرگزاری میزان: تیم ملی والیبال ایران لیگ جهانی را در شرایطی خاص و سخت آغاز و تاکنون 2 باخت را به ثبت رسانده است.

در هر 2 بازی انجام شده اگر به مسائل فنی بخواهیم توجه کنیم یک ایراد فنی مشترک می‌توان یافت و آن این‌که دریافت ایران ضعیف است، ضعفی که سال‌هاست با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم و بازهم ملی‌پوشان در مقابل تیم‌های سرویس‌زن تا حدودی دچار مشکل می‌شوند.

برای حضور در لیگ جهانی 2016 والیبالیست‌های خسته ایران طوری به برزیل اعزام شدند که فرصت استراحت و ریکاوری نداشتند و همین موضوع در جریان دیدارهای لیگ جهانی مشهود است و شادابی همیشگی در چهره‌های آن‌ها دیده نمی‌شود.

علاوه بر مسائل فوق، نبود فرهاد قائمی هم مزیت بر علت شده است چرا که این بازیکن یکی از بهترین دریافت کننده‌های جهان است.

در طول 2 بازی اخیر نبود فرهاد قائمی باعث شد تا لوزانو نتواند با یک ثبات مطلوب در ارنج دریافت بازی را آغاز کند و در هر زمان از یکی از دریافت کننده‌ها برای اجرای برنامه‌هایش استفاده می‌کرد.

البته تا حدودی در میان دریافت کنندگانی که به برزیل اعزام شده‌ا‌ند میلاد عبادی‌پور باثبات‌تر از دیگر هم پستی‌هایش بازی کرده است مجتبی میرزاجانپور هم هنوز نتوانسته به طور قطعی حضورش در پست قطر پاسور را تثبیت کند و همه فشار این بخش روی دوش محمودی است.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "وقتی غیبت قائمی احساس می‌شود" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات