بهروان: ملی‌پوشان نیازی به تست پزشکی ندارند

غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد بازیکنان دعوت شده به تیم ملی زیر نظر کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال بوده و نیازی به تست پزشکی ندارند.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر گفت: با توجه به برهه زمانی حساس و مهمی که برای تیم ملی کشورمان وجود دارد لازم است که باشگاه‌ها با تیم ملی تعامل بیشتری داشته باشند و همچنین از باشگاه‌ها مخصوصا باشگاه هایی که تعداد بازیکن بیشتری در تیم ملی دارند و همچنان همکاری و همراهی لازم را با تیم ملی کشورمان دارند تشکر و قدردانی می‌کنیم.

بهروان درادامه افزود: طبق نامه‌ای که قبلا به باشگاه‌ها ارسال شده اطلاع داده‌ایم که تمامی بازیکنانی که در خدمت تیم ملی هستند زیر نظر کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال بوده و نیازی به تست پزشکی ندارند در ضمن با توجه به اینکه این بازیکنان در اردوی قبلی تیم ملی حضور داشته‌اند توصیه می شود برای حفظ سلامت این بازیکنان تا پایان خرداد ماه به استراحت غیر فوتبالی بپردازند.
انتهای پیام

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "بهروان: ملی‌پوشان نیازی به تست پزشکی ندارند" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات