مهندسی انتخابات رئیس کمیسیون آموزش مجلس درست نیست/ عارف نگذارد از سبد آبرویش هزینه شود

95/03/29 - 13:03

شماره: 13950329000661

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/MQSB9R کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

یک عضو هیات علمی دانشگاه با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر مهندسی انتخابات هیات رئیسه کمیسیون آموزش مجلس، گفت: قطعا کسانی که چنین کاری را انجام می‌دهند دوستان عارف نیستند و عارف نباید اجازه بدهد از سبد آبرویش هزینه شود.

خبرگزاری فارس: مهندسی انتخابات رئیس کمیسیون آموزش مجلس درست نیست/ عارف نگذارد از سبد آبرویش هزینه شود

قاسم جعفری عضو هیات علمی دانشگاه و عضو سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات یکی از کمیسیون‌های مهم مجلس است و اهمیت این کمیسیون در مجلس بسیار بالاست.

وی افزود: اگر در بحث علم و فرآیند علمی که رهبر معظم انقلاب از همه بیشتر روی آن تاکید دارند، درست سیاست‌گذاری شود، بسیاری از مسائل حل خواهد شد به همین دلیل لازم است جایگاه با اهمیتی مانند کمیسیون آموزش مجلس در یک فرآیند تکامل درست، منطقی و قانونمند پیش برود.

جعفری ادامه داد: متاسفانه در برخی رسانه‌ها اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه قرار است در کمیسیون آموزش مجلس تغییراتی ایجاد شود که رئیس و هیات رئیسه این کمیسیون به صورت مهندسی انتخاب شوند و روی اقای عارف به عنوان رئیس هم توافق شده، البته این چیزی است که در رسانه‌ها گفته شده و قطعا کسانی که قصد انجام چنین کاری را دارند، دوستان آقای عارف نیستند.

وی تاکید کرد: آقای عارف با سوابقی که دارد می‌داند که انتخاب رئیس کمیسیون آموزش باید در یک روند قانونی صورت بگیرد و اگر آن گونه که در رسانه‌ها گفته می‌شود، باشد و بخواهد آرای هیات رئیسه کمیسیون مهندسی شود، درست نیست.

این استاد دانشگاه گفت: قطعا کسانی که چنین کاری را انجام می‌دهند دوستان آقای عارف نیستند و این باعث می‌شود تا از سبد آبروی آقای عارف هزینه شود و آقای عارف هم نباید اجازه چنین کاری را بدهد زیرا این کار باعث ضرر وی خواهد شد.

انتهای پیام/

http://fna.ir/MQSB9R

اخبارمرتبط :

95/03/29 - 14:07

95/03/29 - 11:57

95/03/29 - 11:47

95/03/29 - 11:36

95/03/29 - 11:01


گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات